O povinném vítězství ve Frýdku-Místku rozhodli starší dorostenci v poslední třetině

12.10.2012, Adam Bagar

AKTUALIZOVÁNO Po překvapivém domácím zaváhání s oslabenou Opavou zajížděli starší dorostenci na led nedalekého Frýdku-Místku. Do vedení je dostal po třinácti minutách hry Bartoň, ale domácí dokázali na úvodní gól rychle odpovědět. Vyrovnaný stav trval až do začátku třetí tercie, kdy porubský brankostroj nastartoval centr první formace Denis Brnčal. RT TORAX v poslední části hry soupeři nasázel šest gólů, které rozhodly o jeho na první pohled hladké výhře 7:2. O vítězný gól se postaral obránce Tomáš Síkora. V neděli čeká Rambouskovy svěřence s Hodonínem přímý souboj o první místo tabulky.

Liga staršího dorostu - 7.kolo pá 12.10.19:15
HC Frýdek-Místek
2:7(1:1, 0:0, 1:6)
Branky a nahrávky: 16. Anestis M. (Carbol), 56. Zberovský (Volný) – 13. Bartoň (Gřeš), 42. Brnčal (Stoklásek), 47. Síkora (Charvát, Stoklásek), 54. Kurnik (Sacher, Boleslavský), 58. Brnčal (Havránek), 60. Havránek (Sacher), 60. Gřeš (Síkora). Rozhodčí: Koziol – Vengřín M., Vengřín R. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 51. Střely na branku: 22:52 (7:12, 6:13, 9:27). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:7.
HC Frýdek-Místek: Wojwoda – Hykl, Slavík, Mičulka, Carbol, Anestis P., Skalický, Zberovský, Rykala, Volný, Flok, Balcar, Polášek, Škubala, Anestlis M., Berski.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček – Štěpán, Kotas, Charvát, Síkora, Bolek, Ščurek, Hranoš, Boleslavský – Laryš, Brnčal, Rataj – Bartoň, Mládek, Gřeš – Havránek, Sacher, Holaň – Kurnik, Stoklásek, Rajnoch.