Na úspěšnou vlnu starší dorostenci ve Zlíně nenavázali, podruhé v sezoně nedokázali skórovat

06.12.2013, Gabriela Juříková

V předposledním kole RAKO extraligy změřili starší dorostenci hokejové dovednosti s hráči PSG Zlína, aktuálně druhým týmem tabulky. Domácí roli favorita naplnili již v sedmé minutě a do přestávky si vypracovali skvělý třígólový náskok. Druhá třetina byla bohatá na vyloučené hráče na obou stranách a v přesilovce inkasoval jen Dominik Sroka. V posledním dějství domácí ze tří početních výhod využili jedinou, a protože hosté Halodu nepřekonali vůbec, slavil PSG výhru 5:0. Základní část uzavřou svěřenci trenérů Petra Rambouska a Martina Smetáka domácím zápasem v sobotu 7. prosince od 13:30 proti Olomouci.

RAKO Extraliga staršího dorostu - 27.kolo pá 6.12.13:00
PSG Berani Zlín
5:0(3:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Peška (Werbik, Valášek), 14. Kuncek (Pavlůsek), 20. Peška (Werbik, Řezníček), 30. Werbik (Váňa, Schmied), 48. Werbik (Valášek). Rozhodčí: Dobeš – Kurtin, Štefková. Vyloučení: 8:9. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 36:25. Průběh utkání: 5:0.
PSG Berani Zlín: Haloda – Gabrhelík, Hradila, Váňa, Řezníček, Schmied – Bumbál, Kuncek, Peška, Valášek, Dlabaja, Krejčiřík, Karafiát, Kolařík, Pavlůsek, Stiksa, Werbik.
HC RT TORAX Poruba 2011: Sroka – Olšr, Široký, Šustala, Síkora, Ščurek, Štěpán – Nardelli, Dohnal, Csomor, Gola, Bartoň, Gřeš, Kurník, Mládek, Korec.