Minihokejisté lepší Frýdku-Místku

16.03.2008, Martin Plachý, L.B.

V sobotu 16. března se utkali minihokejisté Sarezy Ostrava s nedalekým Frýdkem - Místkem v rámci 25. kola, předposledního v dlouhodobé části soutěže. Starší hráči porazili svého soka 8:4 a krátkou reportáž s fotografiemi naleznete zde. Mladší hokejisté Ostravy si poradili s Frýdkem téměř shodným výsledkem, vstřelili jen o jednu branku méně a protáhli tak šňůru vítězství na osm utkání v řadě.

Minihokej B - 25.kolo ne 16.3.14:15
HC Sareza Ostrava
HC Frýdek-Místek
Branky Sarezy: Střondala 4, Žídek 2, Samek.

Zápas obou mužstev musel být zahájen se zpožděním, s ohledem na chybějícího rozhodčího. Toho nakonec musel nahradit domácí tatínek Jan Žídek. Utkání, jak už pro minihokejisty Sarezy B bývá zvykem, začalo rychlým gólem soupeře. Dlouho se kluci zahřívali a teprve na počátku druhé části zápasu se jim podařilo vyrovnat. Krásně se uvolnil na křídle Matěj Mládek, který přihrál volném Janu Žídkovi, který se v pozicích před bránou moc často nemýlí.

Na počátku třetí čtvrtiny se hosté opět ujali vedení, ale to se už na ledě začal probouzet Vojtěch Střondala a hráči druhé formace. Prvně Vojtěch využil samostatný nájezd krásným blafákem do bekhendu. Další dva góly v této části hry dal po přihrávkách svých spoluhráčů. V této části se ještě samostatnou akcí a gólem blýskl Jiří Samek.

V poslední části se do statistik zapsali ještě jednou Vojtěch Střondala a Jan Žídek. Výkony minihokejistů HC Sareza jsou na konci sezóny vynikající, což dokazuje již osmý zápas v řadě bez ztráty bodu. Poslední zápas ligy čeká minihokejisty na ledě ocelářů z Třince.