Lehká vítězství nad Studénkou

11.03.2008, Martin Plachý, L.B.

V v sobotu 1. března v dohrávaném utkání 22. kola minihokejstů, si hráči Sarezy museli přivstat s ohledem na brzký začátek utkání (již v 7:15) ve Studénce. Hráči pojali zápas tréninkově jako přípravu na nedělní utkání s městským rivalem z Vítkovic. I přes brzký začátek si hráči A i B týmu se soupeřem hladce poradili, starší hráči zvítězili 13:4 a mladší dokonce 35:1.

Minihokej B - 22.kolo ne 24.2.
HC Studénka
HC Sareza Ostrava
1:35(1:6, 0:8, 0:9, 0:12)
Branky Sarezy: Havránek 8, Žídek 6, Plachý 5, Vojtášek 5, Střondala 4, Vince 3, Glumbík 2, Pliska, Mládek.

HC Studénka A - HC Sareza A 4:13 (0:2, 1:3, 2:4, 1:4)
Střelci branek:
Jiří Antoš 5, Michal Dang 4, Jiří Samek, Ondřej Veselý, Jaroslav Adolf, Martin Kanovský

Nejlepším hráčem Sarezy s 5ti góly a jednou asistencí se blýskl Jiří Antoš.

HC Studénka B - HC Sareza B 1:35 (1:6, 0:8, 0:9, 0:12)
Střelci branek:
Marek Havránek 8, Jan Žídek 6, Arnošt Plachý 5, Tomáš Vojtášek 5, Vojtěch Střondala 4, Daniel Vince 3, Marek Glumbík 2, Martin Pliska, Matěj Mládek

Začátek zápasu byl ze strany hráčů Sarezy ospalý, kde hned v úvodu mohli inkasovat a soupeř se mohl dostat do vedení. Postupem času se kluci na ledě Studénky rozehřáli a už i předváděná hra byla ke koukání. Nejlepším střelcem s osmi brankami byl Marek Havránek, který těžil hlavně ze skvělých přihrávek Jana Žídka, který zaznamenal celkem 16 kanadských bodů za 6 gólů a 10 asistencí.

Brankáři Sarezy měli v každé čtvrtině zápasu minimum práce, a proto bylo těžké udržet pozornost po celý zápas a z toho plynuly nejistoty a jedna obdržená branka. Rozhodčí celý zápas neodpískal ani jeden faul, i když mohl pískat viditelné fauly na obou stranách.