Dorost promarnil v Karviné tříbrankový náskok

02.11.2008, Adam Bagar

V posledním utkání si dorostenci poradili s brněnskou Kometou Úvozem a stejným výkonem se chtěli prezentovat i v Karviné, která je však v tabulce výše než páteční soupeř Poruby, a tak porubské mladíky nečekal lehký úkol. Do utkání ale vstoupili velmi dobře, když dvěma slepenými brankami v průběhu osmé minuty měli po brankách Lukáše Kofroně a Jakuba Peslara dvoubrankový náskok. Ten navíc rozšířili v pětadvacáté minutě třetí trefou do domácí klece, úspěšným střelcem byl tentokrát Jiří Ganger. Domácí tak prohrávali již 0:3, a tak začal úřadovat hlavní sudí, který Karviné nabídl hned několik přesilových her v řadě, ze kterých domácí postupně během pěti minut srovnali skóre na 3:3 (oficiálně byl přesilovkový pouze jeden gól, ale další dva padly ihned po naskočení porubského hráče na led z trestné lavice). Poslední třetina již i přes snahu obou týmů branku nepřinesla, a tak se Karviná rozešla s Porubou smírně 3:3. Po dvanáctidenní pauze se následně dorost utká na domácím ledě s Novým Jičínem.

- 17.kolo ne 2.11.09:00
HC Býci Karviná
3:3(0:2, 3:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 34. Diviš (Juhász, Holý), 36. Kasperlík (Majda, Barnošák), 39. Juhász (Diviš) - 8. Kofroň, 8. Peslar, 25. Ganger (Gonda). Rozhodčí: Malíř - Bojda, Macoun. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 99. Průběh utkání: 0:3, 3:3.
HC Býci Karviná: Dvořák - Kurovský, Juhász, Václavík, Hochman, Výtisk, Ručka, Peter, Holý, Musil, Mrózek, Diviš, Koóš, Chudoba, Kulík, Foltýn, Kasperlík, Majda, Barnošák, Merta.
HC RT TORAX Poruba 2011: Konvička - Klimíček, Odsedek, Kupčík, Zuzaník, Puškár, Peslar, Svoboda - Král, Lelkeš, Kofroň, Palkovič, Ganger, Gonda, Němec, Vícha, Dominec, Franek, Chaloupka.