Další kvalitní výkon juniorů vedl k dobytí horkého třebíčského ledu

20.01.2012, Adam Bagar

Druzí junioři zajížděli na půdu čtvrté Třebíče, kde je nečekalo rozhodně nic jednoduchého. Porubští však od začátku duelu měli zápas pod kontrolou a již po necelých osmi minutách hry si vytvořili rozhodující dvoubrankový náskok. Na dvě porubské trefy dokázali Horáci odpovědět vždy pouze jedinou, a tak nakonec podlehli svému soupeři zaslouženě 3:6. Po dalším dobrém výkonu tak svěřenci trenéra Smetáka ztrácí na vedoucí AZet již pouze tři body. Gólové konto hostí nejvíce zatížili dvoubrankoví Robin Jasiok a Lukáš Kofroň, trefil se také Jiří Kanaloš a Štefan Šimkovič. V neděli juniorka přivítá v derby třetí Opavu.

Liga juniorů - 28.kolo pá 20.1.18:00
SK Horácká Slavia Třebíč
Branky a nahrávky: 18. Vlašín (Weiss), 37. Vysloužil (Paták), 60. Vysloužil (Paták) - 2. Kofroň (Rosypka, Kameníček), 8. Jasiok, 25. Kanaloš (Vidlák), 27. Jasiok (Mihal, Šimkovič), 39. Šimkovič (Dusík, Vidlák), 54. Vidlák (Kofroň). Rozhodčí: Hejduk - Kotlík, Rampír. Vyloučení: 11:12. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:6, 3:6.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj (od 27. Vejmelka) - Peroutka, Belatka, Krejčí, Pálka, Donutil - Paták, Vysloužil, Horký - Vlašín, Marek, Musil - Stromecký, Outulný, Weiss.
HC RT TORAX Poruba 2011: Hlavina - Baca, Dusík, Lužný, Odsedek, Franek, Jasiok - Šimkovič, Mihal, Vaněk - Kanaloš, Vidlák, Maček - Kofroň, Kameníček, Rosypka.

Martin Smeták (HC RT TORAX Poruba): Od zápasu v Přerově jsme už vlastně odehráli čtvrtý zápas v řadě výborně, a to jak takticky, tak i nasazením. Kluci jsou ve formě, začínají si věřit a hrají opravdu dobře. Myslím si, že jsme byli po celý zápas jasně lepším týmem a měli jsme to pod kontrolou. Všichni odehráli velmi dobré utkání. Jediné, co mě mrzí, je množství vyloučených, což nás stojí zbytečně hodně sil. Musíme to do dalších zápasů nějak odbourat.