Ani odveta se Vsetínem neskončila úspěchem, junioři padli po nájezdech 2:3

02.09.2023, Eva Suchánková

V pátek 1. září vyjeli Porubané již podruhé za letní přípravu na Lapač. Druhý zápas sice byl o něco úspěšnější, avšak přes veškerou snahu se jim nepodařilo vybojovat výhru.

Přípravné zápasy juniorů - přát. pá 1.9.18:15
3:2sn(0:0, 2:1, 0:1 - 0:0)
HC RT TORAX Poruba 2011: Drabčík – Činčala, Michalčík, Janeček, Telnov, Bodnár, Kalužík, Karal, Veselý – Hansel, Sobol, Granečný, Chromišin, Matějka, Platzek, Krásnohorský, Skřipčák, Koida, Šindler, Šťastný, Martiňák

Na první gól se čekalo až do 26. minuty, kdy skóre otevřeli Vsetínští. Rychlá odpověď však přišla z hole Hansela, který srovnal na 1:1. Valachům se ale srovnaný stav zřejmě příliš nezamlouval, a tak se střelou ve 34. minutě dostali znova do vedení. Krátce před koncem základní hrací doby se prosadil Chromišin. Rozhodl tak o tom, že zápas bude pokračovat do prodloužení, ve kterém se žádnému z týmů nepodařilo vstřelit gól. O výsledku musely rozhodnout až samostatné nájezdy, v nichž zvítězili Vsetínští.