Detail zápasu

Přípravné zápasy dorostu - turnaj ne 9.8.17:00
HC RT TORAX Poruba
HC Hvězda Praha
Branky a nahrávky: 33. Hradil (Szczesniak), 35. Vehovský (Hradil), 49. Koudelný (Kovalčík), 53. Koudelný (Fišara) – 42. Václavek, 52. Spěváček (Srb, Lizatovic), 54. Spěváček. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:3.
HC RT TORAX Poruba: Drabčík – Chudoba, Kelnar, Fišara, J. Kalužík, Piperek, Pasek, Janeček, Michalčík, Borkovec – Vizváry, Stasiuk, Koudelný, Vehovský, Moravec, Kovalčík, Hradil, Šrubař, T. Kalužík, Szcesniak, Janáček
HC Hvězda Praha: Bezouška – Bartheldy, Hron, Kratochvíl, Kubata, Lizatovič, Mrázek, Richtr – Blažek, Helikar, Ivanovič, Nedvěd, Pirs, Spěváček, Srb, Švadlák, Topol, Typolt, Václavek

Po prvním dějství si oba týmy připsaly po bodu. Dalších 25 minut tedy rozhodovalo o majiteli druhého místa a díky výhře Poruby 3:1 ani teď nebylo jasné, kdo zvedne stříbrný pohár. Prodloužení se vydařilo Hvězdě Praha, která tak neježe získala bod, ale také obhájila druhé místo jako v loňské sezóně.
Porubané po výsledkově ne příliš dobré sobotě nakonec uhráli třetí místo.