,

Přípravné zápasy dorostu - turnaj so 8.8.09:45
HC ZUBR Přerov
2:2(1:1, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 11. Billa (Mašek), 38. Švejda (Mašek, Buršík) – 21. Vehovský (Moravec, Stasiuk), naj. Stasiuk. Vyloučení: 3:2. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2.
HC ZUBR Přerov: Žurek – Billa, Veselý, Pekr, Koblížek, Svozil, Krutak, Nasel, Šejba, Buršík –Švejda, Mašek, Kuchta, Holinka, Hlušek, Hyža, Opravil, Svoboda, Toman, Hanák, Kolařík
HC RT TORAX Poruba: Drabčík – Chudoba, Kelnar, Fišara, J. Kalužík, Piperek, Pasek – Vizváry, Koudelný, Stasiuk – Vehovský, Moravec, Kovalčík – Hradil, Šrubař, T. Kalužík

První třetina, resp. utkání, skončila 1:1 po gólu Maxima Vehovského a přerovské proměněné přesilovce. Přesilovku proměnili ZUBŘI i v druhém utkání a tentokrát dotahovali hosté. Přes veškerou snahu a nasazení si Poruba další bod nepřipsala. V následném pěti minutové prodloužení hraném až do konce času bez ohledu na vstřelené góly diváci branky neviděli, takže na řadu přišly nájezdy. Porubané získali do tabulky bod díky jedinému proměněnému nájezdu Leonem Stasiukem a to až ve čtvrté sérii.