Další přestřelka, ve které zůstali dorostenci bez bodů

20.02.2009, Adam Bagar

Poslední zápasy dorostenců zaručují pravidelně brankové hody. Nejinak tomu bylo i na ledě druhého celku tabulky - Karviné. V první části byly k vidění tři trefy, nejprve domácí vedli již dvoubrankovým náskokem, ale za Porubu snížil Král, a tak se do kabin odcházelo po první dvacetiminutovce za stavu 2:1. Ve druhé třetině předvedla Karviná ofenzivní smršť. Porubští se sice trefili zásluhou Hurníka a Petra Chaloupky, dokonce po páté brance domácího týmu vystřídali gólmany, ale ani to nebylo platné. Karvinští vedli po čtyřiceti minutách již 7:3 a bylo prakticky o výskledku rozhodnuto. V poslední třetině ještě dali výsledku konečnou podobu Palkovič s Chaloupkou. SK Karviná tak porazila VOKD Porubu v ofenzivně hraném utkání 7:5. Další zápas čeká porubský dorost v neděli, kdy přivítá hokejisty Nového Jičína.

- 39.kolo pá 20.2.18:30
HC Býci Karviná
7:5(2:1, 5:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 5. Putniorz (Kasperlík), 11. Kasperlík (Majda, Putniorz), 22. Majda (Putniorz), 25. Diviš (Barnošák), 34. Barnošák (Diviš, Juhász), 36. Juhász (Barnošák, Diviš), 38. Václavík (Hochman) - 13. Král (Pelech), 28. Hurník (Dominec, Němec), 35. Chaloupka (Král), 44. Palkovič (Blahuta), 57. Chaloupka. Rozhodčí: Krenželok - Kopřiva, Urbánek. Vyloučení: 5:7, navíc Majda 5 + OK, Barnošák TH (oba KAR), Lužný (POR) 5 + OK. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:2, 5:3, 7:3, 7:5.
HC Býci Karviná: Lesy - Juhász, Hochman, Kurovský, Ručka, Peter, Musil, Diviš, Koóš, Chudoba, Putniorz, Václavík, Kasperlík, Majda, Barnošák, Ovčaří, Výtisk.
HC RT TORAX Poruba 2011: Sanitrák (od 35. Chybík) - Lužný, Odsedek, Kupčík, Lelkeš, Ouškár, Ryška, Král, Pelech, Chaloupka, Blahuta, Palkovič, Sochorek, Dominec, Němec, Hurník.