27.kolo: SAR - MBL 3:6

Autor:

TIP: kliknutím na náhled, zobrazíte fotografii ve větší velikosti.
  • Jakub Čech polapil v utkání 48 střel, na dalších šest však nestačil |  autor: Vladimír Vronka
    Jakub Čech polapil v utkání 48 střel, na dalších šest však nestačil | autor: Vladimír Vronka
  • V sedmé minutě utkání navýšil skóre na 0:2 Richard Král |  autor: Vladimír Vronka
    V sedmé minutě utkání navýšil skóre na 0:2 Richard Král | autor: Vladimír Vronka
  • Obětavost obránců v zápase se nedala popřít |  autor: Vladimír Vronka
    Obětavost obránců v zápase se nedala popřít | autor: Vladimír Vronka
  • Daniel Boháč snažící se překvapit mladoboleslavského Růžičku |  autor: Vladimír Vronka
    Daniel Boháč snažící se překvapit mladoboleslavského Růžičku | autor: Vladimír Vronka
  • Ukázková hra žáků třetích tříd nepostrádala osobní souboje |  autor: Vladimír Vronka
    Ukázková hra žáků třetích tříd nepostrádala osobní souboje | autor: Vladimír Vronka
  • Kdysi také hráč Sarezy Milan Mikulík před Jakubem Čechem, v obraně novic Adam Falter a s ním Zdeněk Pavelek |  autor: Vladimír Vronka
    Kdysi také hráč Sarezy Milan Mikulík před Jakubem Čechem, v obraně novic Adam Falter a s ním Zdeněk Pavelek | autor: Vladimír Vronka
  • Hrdinou Sarezy byl bezesporu kapitán Šebesta, který nastřádal tři kanadské body |  autor: Vladimír Vronka
    Hrdinou Sarezy byl bezesporu kapitán Šebesta, který nastřádal tři kanadské body | autor: Vladimír Vronka
  • Michal Palík a Pavel Šebesta sledující gólmana (mimo záběr) |  autor: Vladimír Vronka
    Michal Palík a Pavel Šebesta sledující gólmana (mimo záběr) | autor: Vladimír Vronka