Také mladší dorostenci si zpříjemnili vánoční trénink zábavným zápasem

Adam Bagar, 23.12.2009
Stejně jako junioři si také mladší dorostenci zpříjemnili nadcházející vánoční období exhibičním mačem. Jak se sluší a patří, skončilo utkání nerozhodným stavem 9:9. O vítězi tak musely rozhodovat až samostatné nájezdy. V nich byl úspěšnější celek, jenž oblékal červené dresy. Rozhodující trefu dokázal zasadit Jakub Gelnar, ten se trefil i dvakrát ze hry. Zahráli si také oba trenéři. Jak hlavní kouč Petr Rambousek, tak i asistent Zdeněk Otawa přispěli jedním gólem. V brance se představili Tomáš Rataj a Michal Pelech, naopak v útočné činnosti byli k vidění Roman Oborák s Markem Mačkem, oba dokázali i skórovat.

Tým červených - Tým bílých 9:9, 6:5 po sam. náj.

Branky: Otawa, Gola, Gelnar, Rambousek, Soukal, Gola, Gelnar, Seget, Demel - Oborák, Pitřík, Kropka, Vrána, Csomor, Csomor, Pitřík, Kropka, Kaleta.

V sam. náj. uspěli: Maček, Demel, Seget, Juřík, Otawa, Gelnar - Wolný, Kropka, Trefil, Kaleta, Taras.

Sestava Týmu červených: Rataj - Gelnar, Otawa, Soukal, Rambousek, Seget, Demel, Maček, Juřík, Gola.

Sestava Týmu bílých: Pelech - Wolný, Kropka, Trefil, Taras, Kaleta, Oborák, Pitřík, Vrána, Csomor.

Rozhodčí: Špil.