Také hráči třetích tříd se již pilně připravují na nadcházející sezonu 2022/2023

Také hráči třetích tříd se již pilně připravují na nadcházející sezonu 2022/2023

Martin Forro, Patrik Rošič, 15.05.2022
Po mužích, juniorech a dorostu se na nadcházející sezonu připravují i hráči ročníku 2014. Bývalí hokejisté starší přípravky své tažení letní přípravou začali již 1. května a bezpochybně si tyto momenty spolu náramně užívají, neboť v září je čeká druhý ročník mezinárodního turnaje O pohár HC RT TORAX. Na konci článku se můžete podívat i na fotky teď už žáků třetí třídy.

Než mohla ale začít příprava, tak se nejdřív konalo zakončení sezony 2021/2022, které se konalo 29. dubna na Skalce. Mládežníci si tento den parádně užili a rozloučili se s trenéry přípravky Miroslavem Kusým a Vladimírem Smyčkem.

Od 1. května hráči ročníku 2014 oficiálně postoupili do třetí třídy, a tak bylo načase se setkat i s novými trenéry. Těmi jsou ostřílený Petr Rambousek a bývalý hráč porubského mužstva se zkušenostmi z NHL Petr Kanko. Tréninky mládežníků třetí třídy probíhají třikrát týdně jak na ledě, tak na hřišti, či v tělocvičně.

Trenéři určitě nechtějí s přípravou zahálet, jelikož 2. až 3. září 2022 se bude v RT TORAX ARENĚ konat druhý ročník mezinárodního turnaje O pohár HC RT TORAX, kterého se celkem zúčastní 8 týmů. O prestižnosti turnaje nasvědčuje i seznam potvrzených celků a stále pokračují jednání s dalšími týmy, mezi kterými je i HC Sparta Praha.

Potvrzené týmy