RT TORAX ARENA láká na U17: Turnaj pěti zemí v Porubě a v Kravařích

RT TORAX ARENA láká na U17: Turnaj pěti zemí v Porubě a v Kravařích

Lukáš Bajgar, 05.02.2024
Ve středu 7. února začíná v porubské TORAX ARENĚ tradiční Turnaj pěti zemí hráčů do sedmnácti let. Na svěřence trenéra Pavla Patery čekají postupně výběry Švýcarska, Finska, Švédska a USA, příznivci hokeje si však přijdou na své, neboť hned osm zápasů celého eventu hostí Poruba, v kravařské Buly Aréně změří své síly Švédi s USA a na závěr turnaje právě Česko s USA.

Rozpis zápasů:

středa 7. února 2024
14:00 USA – Finsko (RT TORAX ARENA)
18:00 Česko – Švýcarsko (RT TORAX ARENA)

čtvrtek 8. února 2024
14:00 Švédsko – Švýcarsko (RT TORAX ARENA)
18:00 Česko – Finsko (RT TORAX ARENA)

pátek 9. února 2024
14:00 Švýcarsko – Finsko (RT TORAX ARENA)
18:00 Švédsko – USA (Buly Aréna)

sobota 10. února 2024
14:00 Švýcarsko – USA (RT TORAX ARENA)
18:00 Česko – Švédsko (RT TORAX ARENA)

neděle 11. února 2024
12:00 Finsko – Švédsko (RT TORAX ARENA)
16:00 Česko – USA (Buly Aréna)

Nominace reprezentace U17 na Turnaj pěti zemí v Česku:

Brankáři:

Martin Fajmon(Ilves Tampere, Finsko), David Skácel (HC Oceláři Třinec), Ondřej Štěbeták (HC Dukla Jihlava)

Obránci:

Štěpán Černý (Mountfield HK), David Holub (HC Oceláři Třinec), Tomáš Mikel (Berani Zlín), Marek Mozr (HC ZUBR Přerov), Matěj Pelikán (HC Energie Karlovy Vary), Rostislav Šilhavý (BK Mladá Boleslav), Jakub Winkelhöfer (HC Verva Litvínov)

Útočníci:

Adrien Bartovič (Malmö Redhawks, Švédsko), Vlastimil Blažek, Vojtěch Čihař a Vít Záhejský (všichni HC Energie Karlovy Vary), Šimon Fasner (HC VÍTKOVICE RIDERA), David Hrubý (HC Sparta Praha), Matouš Kucharčík a Viktor Šámal (oba HC Slavia Praha), Jakub Lev (České Budějovice), Dominik Pavlík (Kärpät Oulu, Finsko), Matěj Pekař (Ambri-Piotta, Švýcarsko), Robin Švančara (HC Oceláři Třinec), Petr Věchet (Lukko Rauma, Finsko)

Náhradníci:

David Rozsíval (Bílí Tygři Liberec), Vojtěch Beran (BK Mladá Boleslav), David Krčál, Vít Macek, Matěj Tuláček a Teodor Vápeník (všichni HC DYNAMO PARDUBICE), Kryštof Dyk (HC Energie Karlovy Vary), Matek Vyhlídal (HC Kometa Brno), Jiří Novák a Tomáš Přibyl (oba HC Motor České Budějovice), Michal Rybnikár (HC Oceláři Třinec), Artur Matějovský Artur a Max Pšenička (oba HC Slavia Praha), Radoslav Cichoň a Václav Nestrašil (oba HC Sparta Praha), Antonín Klatovský a Matyáš Úbl (oba HC Škoda Plzeň), Alex Drábek (HC VÍTKOVICE RIDERA), Jakub Frolo (Ilves Tampere, Finsko)

Realizační tým:

Manažer týmu: Petr Hubáček
Hlavní trenér: Pavel Patera
Asistent trenéra: David Moravec
Asistent trenéra: František Ptáček
Trenér brankářů: Marek Schwarz
Video trenér: Jan Vidner
Doktor: Ondřej Houdek
Fyzioterapeut: David Vrbický
Kustodi: Jan Boháč a Josef Toma

Předprodej lístků (klikněte na obrázek):

×
Dnes v 16:00 | Dor.
HC Kometa Brno
HC RT TORAX Poruba