REPREZENTACE V PORUBĚ! 20. a 21. dubna vyzvou Češi ve federálním derby Slováky

Lukáš Bajgar, 10.03.2023
Reprezentační výběr Kariho Jalonena vyzve ve čtvrtek a v pátek 20., resp. 21. dubna výběr Slovenské republiky v porubské RT TORAX ARENĚ, generálka před MS láká na zvučná jména, skvělou atmosféru a bohatý doprovodný program.

Česká hokejová reprezentace se vrací do Poruby téměř na den přesně po třiadvaceti letech, tehdy také v dubnu, jen dvanáctého, vyzvala rovněž Slováky, a i když se ujala vedení 1:0 po Pletkově trefě, zápas nakonec nezvládla a po trefách slovenských borců Škovíry a Fabuše padla 1:2. Utkání přihlíželo 5000 diváků, bylo vyprodáno a na akci dodnes na zimním stadionu vzpomínají.

Letošní rok stráví reprezentační výběr většinu přípravného obdobní v Brně, kde jim Kometa poskytne útočiště. Porubu si Český hokej vybral také pro výborné pořadatelské a organizační schopnosti prokázané při reprezentačních turnajích mládežnických výběrů mimo jiné na podzim roku 2022, ale i v předešlých letech.

Nejen porubského diváka tedy zajímá, kdy se oba mače v RT TORAX ARENĚ odehrají. Vše vypukne 20. a o den později 21. dubna, v obou případně shodně v 17:10.

O obou utkáních budeme informovat také na stránkách HC RT TORAX Poruba a na sociálních sítích klubu. Všichni jsou srdečně zváni; věříme, že český výběr poženeme společně k vítězství a k nabytí sebevědomí před vrcholem letošní sezony, tedy na mistrovství světa!