Mladší dorostenci a poté i junioři se utkají se vsetínským Valašským hokejovým klubem

Adam Bagar, 12.08.2010
Téměř každodenní zápasový maraton mládežnických týmů HC RT TORAX Poruba nebere konců. Ani pátek třináctého nebude výjimkou. Do Poruby zamíří hokejisté Vsetína. Nejprve se s nimi od 14:30 utkají hokejisté mladšího dorostu, kteří mají v přípravě za sebou již dvě vysoké porážky. Od 17:15 poté můžete sledovat duel juniorů, kteří zahájili přípravné období těsnou prohrou s extraligovou Opavou. Na oba duely jste samozřejmě v mrazivém království druhé porubské haly co nejsrdečněji zváni.

JUNIOŘI

Přípravné utkání Poruby s Opavou

HC RT TORAX Poruba – HC Slezan Opava 3 : 4 (0:2, 3:1, 0:1)
Branky a nahrávky:
23. Dominec (Poláček), 23. Barčák (Niec), 40. Kofroň (Otawa) - 16. Džemla (Dohnal, Koschatzký), 20. Šimkovič (Trčka), 29. Trčka, 41. Trčka (Otipka).

Sestava Poruby: Hanuska - Odsedek, Dusík, Jasiok, Svoboda - Mládenka, Poláček, Barčák, Zuber, Kofroň, Dominec, Kurovský, Otawa, Niec.

Zbývající přípravná utkání juniorů Poruby

16.08. HC RT TORAX Poruba – HC Frýdek – Místek (L)

19.08. Valašský hokejový klub (L) - HC RT TORAX Poruba

24.08. HC RT TORAX Poruba – AZ Havířov (EL)

26.08. HC Frýdek – Místek (L) - HC RT TORAX Poruba

31.08. HC Zubr Přerov (L) - HC RT TORAX Poruba

01.09. AZ Havířov (EL) - HC RT TORAX Poruba

03.09. HC Olomouc (EL) - HC RT TORAX Poruba

MLADŠÍ DOROST

Přípravné utkání Poruby s Třincem a Vítkovicemi

HC RT TORAX Poruba – HC Oceláři Třinec 0 : 10 (0:5, 0:2, 0:3)
Branky a nahrávky:
3. Pala (Zogata), 3. Kovařčík O. (Volný), 7. Poruba (Růžička), 10. Rykala (Kovařčík O.) 15. Polášek (Růžička), 22. Sikora, 25. Růžička (Carbol), 48. Kovařčík M. (Růžička), 52. Poruba (Kovařčík M., Růžička), 55. Pilch.

HC Vítkovice Steel – HC RT TORAX Poruba 8 : 1

Sestava Poruby: Sroka (od 41. Peslarová) - Vavroš, Štěpán, Sikora, Balcar, Pitřík, Hranoš, Ščurek - Mládek, Seget, Havránek, Gola P., Stupka, Kurnik, Rajnoch, Klempár, Knopp, Gřeš.

Zbývající přípravná utkání mladších dorostenců Poruby

17.08. HC RT TORAX Poruba – HC Slezan Opava (EL)

20.08. HC Zubr Přerov (EL) - HC RT TORAX Poruba

23.08. HC Slezan Opava (EL) - HC RT TORAX Poruba