Konečně! Jurij Žolobov se připojil k A-týmu HC RT TORAX Poruba 2011

Konečně! Jurij Žolobov se připojil k A-týmu HC RT TORAX Poruba 2011

Lukáš Bajgar, 26.10.2020
Hokej v Česku prochází nezaviněnou klinickou smrtí, namísto zápasů mohou hokejisté v lepším případě trénovat a v tom ideálním nalezli také azyl na ledových plochách. Porubský hokej má to štěstí, že může plnohodnotně trénovat a neztrácet formu. Povzbudivou zprávou je příchod Jurije Žolobova do kádru! „Konečně se Jurij připojil k týmu,“ hlásá s velkou úlevou generální manažer Pavel Hinner.

Jurij Žolobov byl v letním přestupovém období ohlášen coby nadějná střelecká posila, přesto se v týmu HC RT TORAX ne a ne ukázat. Ne vlastní vinou. COVID-19, vízum a další administrativní trable příchod ruského forvarda neustále oddalovaly. „Jurij Žolobov se připojil k A-týmu,“ přináší novinku Pavel Hinner, „jedná se o velice sympatickou osobnost, věřím, že se rychle rozehraje a až budou soutěže znovu spuštěny, ofenzivní sílou bude rozhodně posílením.“

HC RT TORAX Poruba 2011 v současnosti trénuje jak fyzickou stránku mimo led, tak třikrát týdně dojíždí na ledovou plochu v Jastrzębie, kde sbírají poctivé tréninkové jednotky.

Statistiky Jurije Žolobova dle EliteProspects.com