Výhru, první čisté konto a šest zraněných si přivezli mladší dorostenci z utkání v Brumově

10.10.2015, Gabriela Juříková

Měli hrát doma, ale soupeř požádal o změnu pořadatelství, takže v brzkém sobotním ránu sedli mladší dorostenci s realizačním týmem do autobusu, aby v 9 hodin byli připraveni v Brumově-Bylnici rozehrát šestý zápas soutěže. Na konci první dvacetiminutovky otevřel skóre Mateusz Wawrzkiewicz a po přestávce během tří minut vsítil dvě branky František Gajdoš. A jak se později ukázalo, na konečných 4:0 pro Porubu po čtyřech minutách zvyšoval Jan Anlauf. Domácí tým zřejmě těžko nesl neprůstřelnost gólmana Mrázka, který tak vychytal první čisté konto sezóny, protože ve zbývajícím čase utkání hodně přitvrdil. Porubští jeli domů s šesti zraněnými hráči, z toho dva zápas nedohráli. Další utkání čeká svěřence trenéra Leksovského ve čtvrtek 15. října v Olomouci.

ELIOD liga mladšího dorostu - 7.kolo so 10.10.08:45
HC Brumov - Bylnice
0:4(0:1, 0:3, 0:0)
Branky a nahrávky: 19. Wawrzkiewicz (Puchala), 26. Gajdoš (Anlauf), 29. Gajdoš (Puchala), 33. Anlauf (Husák). Rozhodčí: Kulíšek – Ante, Tulpa. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 19. Průběh utkání: 0:4.
HC Brumov - Bylnice: Opavský – Vilímek, Novák, Lysák M., Divoš – Častulík T., Lysák L., Kozubík, Častulík J., Tulpa, Lukšo, Marávek, Dořák, Novosad, Žáček, Holba
HC RT TORAX Poruba: Mrázek (Pobuta) – Nagy, Gajdoš, Husák, Kroček, Šolc, Pitucha – Wawrzkiewicz, Puchala, Benka-Rybár – Anlauf, Häring, Vojtášek – Zicháček, Šimek, Boniatti