Ve Znojmě dorostenci nenavázali na předchozí výsledky

24.01.2009, Adam Bagar

Do Znojma odjížděli dorostenci se třemi předchozími výhrami v řadě, ve kterých navíc svým soupeřům nadělili jednadvacet branek. Na jihu Moravy však již po osmi minutách prohrávali o dvě branky, což se dá označit za klíčový moment utkání. Ještě v úvodní dvacetiminutovce dokázal snížit Matěj Hurník. Ze strany hostujícího týmu to však bylo, co se gólů týče, vše. Těsný stav 2:1 vydržel až do 45. minuty, kdy domácí odskočili na dvoubrankový rozdíl. V závěrečných minutách ještě přidali Orli další dvě trefy, a tak zvítězili nad VOKD Porubou podruhé v sezóně, tentokrát 5:1. Nedělní domácí utkání s Uherským Hradištěm bylo z důvodu chřipkové epidemie soupeře odloženo, a tak další utkání sehraje dorost až v neděli 1. února na ledě vedoucí Třebíče.

- 34.kolo pá 23.1.17:30
HC Leram Orli Znojmo
5:1(2:1, 0:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 2. Jurečka (Kastner, Pražák), 8. Nahodil (Telesz, Pražák), 45. Bukáček (Kastner), 58. Kastner (Telesz), 59. Pelikán (Telesz) - 18. Hurník (Maček). Rozhodčí: Čech - Skopal, Reich. Vyloučení: 10:8. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 20. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1.
HC Leram Orli Znojmo: Kameš - Pražák, Bukáček, Jankových, Nováček, Telesz, Kastner, Kún, Hejl, Kacetl, Hodák, Hlávka, Pelikán, Nahodil, Jurečka.
HC RT TORAX Poruba 2011: Chybík - Lužný, Odsedek, Kupčík, Peslar, Svoboda, Puškár, Černín, Ryška - Král, Ganger, Kofroň, Blahuta, Sochorek, Maček, Hurník, Pelech, Dominec, Němec, Vícha.