Třetí výhra v přípravných utkáních nebyla juniorům přána

13.08.2015, Gabriela Juříková

Poté, co odehráli své utkání mladší dorostenci RT TORAX Poruba, vyjeli na olomoucký led junioři. Ve čtvrtek 6. srpna hráli s Kohouty vyrovnané utkání, kdy o vítězi rozhodovaly nájezdy a v úterý 11. srpna si na domácím ledě slušně zastříleli v duelu s Havířovem. Proto byla odveta s Olomoucí plna očekávání, kolikže se podaří branek vsítit tentokrát. Porubští junioři si však zapomněli střelný prach doma a z hanácké metropole odjeli bez vstřeleného gólu a prohrou 0:4. Plusové body si mohou hráči připsat v dalším zápase hraném na opavském ledě ve středu 19. srpna.

Přípravné zápasy juniorů - přát. čt 13.8.14:30
HC Olomouc
HC RT TORAX Poruba
Branky a nahrávky: 5. Kropáč (Markl), 14. Malý (Müller), 23. Kolovratník (Beták, Kropáč) 52. Beták. Rozhodčí: Kika – Novotná, Novotný. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Průběh utkání: 4:0.
HC Olomouc: Šoustal – Klvaňa, Spurný, Škoda, Metelka, Hes, Kališ, Kolovratník, Tomek, Müller, Fejko, Malý, Marek, Jeklič, Konečný, Horák, Podlaha, Ministr, Beták, Kropáč, Markl
HC RT TORAX Poruba: Zavadil (Klein) – Štěpán, Olšr, Ščurek, Široký, Boháč, Balcar, Hudec, Csabala, Kurnik, Kropka, Šustala, Nardelli, Korec, Bialoň, Gola P., Gola R.