Starší dorostenci přivezli z Uherského Hradiště další dva body

09.10.2011, Adam Bagar

Po čtyřech vítězstvích z úvodních čtyř kol soutěže zajížděli starší dorostenci v roli velkého favorita na půdu Uherského Hradiště. V první třetině Poruba ustála dlouhých sedm minut v oslabení a ve druhé již dvakrát udeřila, dokonce v obou případech ve vlastním oslabení. Na další góly se čekalo až do úplného závěru střetnutí, kdy RT TORAX ještě svůj náskok dalšími dvěma góly navýšil na konečných 0:4. Druhé čisté konto si tak připsal brankář Marek Maček. O dvě branky porubských hokejistů se postaral Vojtěch Holáň, do listiny střelců se zapsali také Radim Vrána a Jakub Kaleta. Starší dorostenci se tak nadále drží na čele tabulky.

Liga staršího dorostu - 5.kolo pá 7.10.19:00
HC Uherské Hradiště
0:4(0:0, 0:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 22. Holáň (Smrčka), 34. Vrána (Kaleta), 55. Kaleta (Pelech), 60. Holáň (Havránek, Soukal). Rozhodčí: Netopil - Hejda, Janča. Vyloučení: 4:8, navíc Csomor (POR) 5 min. + OK. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:4.
HC Uherské Hradiště: Obal - Foltýn, Červínek, Ježek, Botek, Vyoral, Müller, Šrenk, Nohál, Haničinec, Kubal, Lisa, Fuksa, Malý, Maršálek, Tomešek.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček - Vrána, Soukal, Baca, Bolek, Stanke, Chamrád, Balcar, Vavroš, Havránek, Gola P., Kaleta, Csomor, Smrčka, Pelech, Pobuta, Kaifáš, Holaň, Hradil, Kotas, Juřík.