Hokejové soutěže jsou opět v pohybu! Mladší dorost loupil v jestřábím hnízdě

04.01.2016, Gabriela Juříková

Vánoční svátky spolu s oslavami Nového roku jsou za námi a tak se hokejové soutěže dávají opět do pohybu. Z porubských mládežnických týmů se jako první vrhl do zápasu mladší dorost a rovnou v Jestřábím hnízdě. Chvíli po poledni rozehráli, jak se později ukázalo, další vítězné utkání. V první třetině si RT TORAX vytvořil dvěma brankami Marka Havránka vedení a v další dvacetiminutovce na dvě ze tří branek porubský kapitán nahrával. Na góly Střondaly, Wawrzkiewicze a Bochnaka dokázali Prostějovští odpovědět jen ve třetí třetině gólem Dominika Lišky a stanovit tak konečný výsledek 1:5 pro hostující tým. Mladší dorostence Poruby čeká perný týden. Už ve čtvrtek 7. ledna jedou na led Uherského Hradiště a v neděli 10. ledna navštíví Černé Vlky.

ELIOD liga mladšího dorostu - 23.kolo ne 3.1.09:30
LHK Jestřábi Prostějov
1:5(0:2, 0:3, 1:0)
Branky a nahrávky: 45. Liška (Antoníček) – 1. Havránek (Střondala, Wawrzkiewicz), 16. Havránek (Střondala, Pliska), 27. Střondala (Havránek, Pliska), 35. Wawrzkiewicz (Havránek, Střondala), 38. Bochnak. Rozhodčí: Dufka – Skokánek, Nazad. Vyloučení: 4:4, navíc Přikryl (PRO) OT+OK za nesp. chování. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Průběh utkání: 0:5, 1:5.
LHK Jestřábi Prostějov: Micka – Skřeček, Ševčík F., Vlček, Studený, Sekerčák, Mikulík – Ševčík T., Mrázek, Popelka, Antoníček, Béreš, Liška, Přikryl, Kuba, Vysloužil, Kytka
HC RT TORAX Poruba: Mrázek – Gajdoš, Pliska, Husák, Kroček, Pitucha, Nagy, Becher, Zicháček – Wawrzkiewicz, Střondala, Havránek, Anlauf, Bochnak, Žídek J., Puchala, Häring, Vojtášek, Boniatti, Šolc