Až při sedmém přípravném utkání ztratili starší dorostenci svou neporazitelnost

23.08.2010, Adam Bagar

Do Opavy zajížděli porubští starší dorostenci s vizitkou týmu, který ještě neokusil hořkost porážky. Stejně jako na porubském ledě (2:1) se hrál i tentokrát vyrovnaný souboj, ve kterém hráli prim obrany a brankáři. Porubskou klec hájil po celých šedesát minut Marek Čížek. Diváci se přece jen dočkali alespoň dvou branek, o které se postarali hráči Slezanu, kteří tak jako první dokázali v této sezóně Porubu porazit. Další utkání sehrají Bahníkovi svěřenci v pátek a soupeřem jim bude Orlová.

Přípravné zápasy staršího dorostu - přát. po 23.8.
Hokejový klub Opava
Branky a nahrávky: 9. Gulda (Lichý), 35. . Vyloučení: 5:5. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 2:0.
Hokejový klub Opava: Kober - Bendík, Chvěja, Březina, Gulda, Harazim, Lichý, Dziadkowiec, Mikuda, Ježek, Humplík, Slavík, Machač, Juran, Matušek
HC RT TORAX Poruba 2011: Čížek - Herman, Franek, Vrána, Baca, Zuščík, Hradil, Soukal - Pelech, Hurník, Pobuta, Formánek, Vícha, Plhoň, Kaleta, Palkovič, Kotas