V Uherském Hradišti starší dorostenci na body nedosáhli

04.10.2009, Adam Bagar

Šesté kolo ligy staršího dorostu mezi sebe svedlo krom jiných také Uherské Hradiště s Porubou. Hostům vůbec nevyšel vstup do zápasu, již v sedmnácté minutě prohrávali po hloupých chybách o tři branky a museli dotahovat. Přestože další dvě třetiny bylo VOKD lepším týmem, dokázalo po brankách Petra Orszulíka a tradičního střelce Petra Chaloupky snížit jen na jediný gól. Na obou trefách měl podíl také David Maček. Uherské Hradiště si již své těsné vedení 3:2 uhlídalo a mohlo se radovat ze získaných dvou bodů.

- 6.kolo pá 2.10.18:30
HC Uherské Hradiště
3:2(3:0, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 5. Kočí (Lenkovič), 13. Pudélka (Lenkovič, Janás), 17. Janás (Lažek) - 38. Orszulík (Maček, Chaloupka), 57. Chaloupka (Maček). Rozhodčí: Dědek - Hejl, Velínský. Vyloučení: 10:4, navíc Orszulík (POR) 10 OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Průběh utkání: 3:0, 3:2.
HC Uherské Hradiště: Hubáček - Lažek, Kašík, Beneš, Černý, Bršlica, Kočí, Janeba, Vrba, Novotný, Varmuža, Janás, Pupélka, Lenkovič, Janča, Zděrčík, Býček, Doležálek, Galuška, Hradil.
HC RT TORAX Poruba 2011: Konvička - Svoboda, Herman, Peslar, Jaisok, Dusík, Franek, Šrubař, Orszulík, Chaloupka, Maček, Němec, Vícha, Dominec, Kysučan, Palkovič, Lukašík, Sochorek.