To silně připomínalo loňská extraligová představení...

19.08.2010, Adam Bagar

Pamatujete ještě na loňskou juniorskou pouť po extraligových stadionech? Něco podobného bylo ve čtvrtečním podvečeru k vidění také na vsetínském Lapači. Pouze třináct juniorů ztratilo hned ve druhé minutě oporu zadních řad, Michaela Dusíka, jenž byl převezen do nemocnice, následovaly dva rychlé domácí góly a bylo prakticky po zápase. Valaši Porubu jasně přehrávali, využili čtyři přesilové hry a dovedli utkání po velmi dobrém, místy až exhibičním, výkonu k vítězství 8:2. O čestné zásahy hostů se postarali Adam Motyka a v závěru i Vlastimil Zuber. Spravit chuť a reputaci si mohou junioři v úterý při zápase s extraligovým Havířovem.

Přípravné zápasy juniorů - přát. čt 19.8.16:30
VHK ROBE Vsetín
Branky a nahrávky: 3. Lechner (Ondra), 4. Valigura (Lukeš), 16. Kubo (Ondra, Romanov), 27. Kozák (Romanov, Gromus), 33. Kubo, 42. Suchánek (Gromus, Vítek), 50. Kubo (Lechner, Žabčík), 54. Klimek (Studený, Valigura). Rozhodčí: Ing. Husička - Janiš, Laczko. Vyloučení: 7:11, navíc Sovadník (POR) 10 OT. Využití: 4:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Střely na branku: 40:19. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 8:1, 8:2.
VHK ROBE Vsetín: Hromada (od 41. Janovský) - Kubo, Lechner, Ondra, Krčma, Valigura, Skýba, Vítek, Gromus, Suchánek, Žabčík, Romanov, Lukeš, Zbranek, Studený, Kozák, Tyralík, Fryšara, Klimek
HC RT TORAX Poruba 2011: Hanuska - Dusík, Poláček, Mládenka, Jasiok - Kurovský, Barčák, Zuber - Motyka, Odsedek, Dominec - Kofroň, Otawa, Sovadník