Starší dorostenci v Opavě na vítězství nedosáhli, rozhodly přesilovky

14.08.2012, Adam Bagar

Ke druhému přípravnému utkání zajížděli starší dorostenci do promrzlého opavského stánku. Diváci se tentokrát příliš branek nedočkali. Ty domácí sice po osmi minutách hry potěšil využitou přesilovkou Krupa, ale na další gól se čekalo téměř až do úplného závěru střetnutí. RT TORAX dokázal vyrovnat zásluhou přesné trefy Martina Havránka a začínalo se prakticky znovu. Poslední slovo měl ovšem domácí Slezan, který šest minut před koncem rozhodl o svém těsném vítězství 2:1 další využitou přesilovou hrou. Již ve čtvrtek se svěřenci trenérů Petra Rambouska a Martina Smetáka představí na půdě slovenské extraligové Žiliny.

Přípravné zápasy staršího dorostu - přát. út 14.8.15:15
Hokejový klub Opava
2:1(1:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 9. Krupa (Hon), 54. Ondruch (Hula) – 47. Havránek (Bolek). Rozhodčí: Klapetek – Jureček, Rychlý. Vyloučení: 8:11. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 81. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Hokejový klub Opava: Kostka (39. Marek) – Hon, Rohovský, Krupa, Hlista, Hula, Hlaváček, Monczmann, Pražák, Ondruch, Machač, Blaževič, Volf, Otipka, Horák, Vopálka, Zbytek, Sklenář.
HC RT TORAX Poruba 2011: Filip (32. Mec) – Štěpán, Bolek, Balcar, Ščurek, Charvát, Síkora, Hranoš, Boleslavský, Kropka, Mládek, Havránek, Laryš, Bartoň, Holaň, Sacher, Kotas, Gřeš, Rajnoch, Knopp, Kurnik.