Neskutečný výkon juniorů! Třemošnou porazili 7:2

včera, Eva Suchánková

V neděli 13. října zavítali porubští mladíci do Třemošné. Po neúspěšném startu nakonec v 9. kole Ligy juniorů zvítězili vysoko 7:2.

Liga juniorů - 9.kolo ne 13.10.14:15
HC Meteor Třemošná
2:7(1:5, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 6. Kaiser (Roštejnský, Koranda), 48. Kaiser (Stejskal, Kocek) – 14. Indrst (Sobol, Hansel), 16. Graněčný (Foltýn), 17. Sobol (Hansel, Kalužík), 20. Dietrich (Matějka), 20. Hansel (Sobol, Indrst), 25. Vehovský (Dietrich, Matějka), 56. Dietrich. Rozhodčí: Martin Němec — Ondřej Malý, Radim Charvát. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 24. Průběh zápasu: 1:0, 1:6, 2:6, 2:7.
HC Meteor Třemošná: Houdek – Tran Le, Roštejnský, Koranda, Holubec, Bárek, Kocek – Křepel, Fehér, Pospíšek, Schöberl, Stejskal, Kuneš, Fábera, Horský, Majer, Kaiser
HC RT TORAX Poruba 2011: S. Sobol – Bodnar, Kalužík, Veselý, Dragon, Valouch, Ševčuk, Pavlíček – Vehovský, Václavek, Matějka, P. Sobol, Šrubař, Zapletal, Hansel, Indrst, Bobok, Graněčný, Foltýn, Dietrich

Úspěšněji vstoupili do zápasu hráči domácího týmu. Již v 6. minutě se dostali zásluhou Šimona Kaisera do vedení. Od 14. minuty už ale zápas patřil čistě Porubanům, kteří se do konce 1. třetiny dostali do čtyřgólového vedení. Srovnání přišlo z hole Jakuba Indrsta. Následoval gól Vojtěcha Graněčného. Ani Petr Sobol však nezůstal pozadu a zvýšil na 3:1. Po další dobré souhře proměnil svou střelu Vít Dietrich. Osmnáct sekund před koncem pak uzavřel první periodu pátou brankou Tomáš Hansel.

Druhá část utkání byla výrazně klidnější, padl v ní totiž pouze jediný gól, když Tobiáš Vehovský prostřelil chytajícího Houdka. Velkou příležitost ke snížení dostala Třemošná ve 30. minutě, když po faulu Porubaných nařídil hlavní rozhodčí trestné střílení. Samuela Sobola však prostřelit nedokázali. Domácí snížili až ve 48. minutě, když se podruhé prosadil Kaiser. Gólový účet zápasu ukončil taktéž svou druhou střelou Dietrich, jenž rozhodl, že konečný stav utkání bude rozdílem 5 gólů.