Minihokejisté B si poradili také s Kopřivnicí

11.03.2008, Martin Plachý, L.B.

Hokejisté Sarezy B v lize minihokejistů zajížděli o víkendu na led nedaleké Kopřivnice. Po první části hry však prohrávali a měli s domácími hráči spoustu práce. Změna nastala až ve třetí a především pak v šestigólové čtvrté čtvrtině, kdy Ostravští hře jasně dominovali. Vysoké vítězství 11:4 tak jen podtrhuje výborné výkony týmu posledních kol.

Minihokej B - 24.kolo ne 9.3.
HC ISMM Kopřivnice
4:11(2:1, 0:1, 2:3, 0:6)
Branky Sarezy: Žídek 7, Střondala 2, Plachý, Havránek.

Brzké vstávání dělá hráčům Sarezy velké problémy. Na začátku utkání to vypadalo tak, že trenér Otawa hodí do ringu ručník. Kluci nebruslili, nebojovali o puk a nechali své soupeře hrát svou hru. Soupeř se opět, tak jako i při zápase z Vítkovicemi, ujal rychle vedení. V polovině zápasu bylo skóre vyrovnané 2:2, díky dalším dvěma obdrženým gólům ve třetí čtvrtině již opět prohrávali o dvě branky 2:4. Od této chvíle se začali hráči Sarezy probouzet a začali hrát. To se hned projevilo vstřelením tří branek do konce této části a otočení stavu na 5:4.

Druhá čtverka v této části vstřelila dva góly a tím chtěla odčinit svá zaváhání za již tři obdržené branky. V poslední části to již byl koncert střelce Žídka, který čtyřmi góly zápas rozhodl. Na posledních pět minut se do brány Sarezy dostal i Matěj Hurník. Tímto minihokejisté Sarezy B prodloužili svou neporazitelnost na 7 zápasů. Teď je čekají v této sezóně poslední dva zápasy - v neděli 16.3. doma s Frýdkem –Místkem a o týden později zakončí letošní sezónu na ledě třineckých Ocelářů.