Junioři vkročili do přípravy vítězně, Přerov přetlačili 4:3 po prodloužení

11.08.2022, Patrik Rošič

Ve čtvrtek 11. srpna naskočili junioři přípravnému utkání v Přerově. Porubané pokaždé v utkání vedli a dokonce měli na domácí Zubry dvoubrankový náskok. Přerov ale pokaždé dokázal srovnat krok, a tak utkání muselo dospět až do prodloužení. V něm se rozhodlo přibližně 30 vteřin před koncem, když o cenném skalpu rozhodl Filip Hlaváč. Poruba tak přetlačila Přerov 4:3 po prodloužení.

Přípravné zápasy juniorů - přát. čt 11.8.18:30
HC ZUBR Přerov
3:4p(1:1, 1:2, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 14. Svoboda (Buršík), 38. Šilhavý (TS), 53. Mašek (Buršík, Hyža) – 6. Gnap (Moravec, Černý), 28. Gnap (Moravec, Kelnar), 35. Prokeš (Řepa, Skřipčák), 65. Hlaváč (Moravec). Rozhodčí: Peluha – Klvač, Navrátil. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 128. Střely na branku: 20:26. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4.
HC ZUBR Přerov: Vojtek – Koblížek, Pekr, Kaprál, Slovinac, Veselý, Nesvadba, Němec – Šilhavý, Štíbr, Brázda, Buršík, Mašek, Hyža, Hanák, Svoboda, Hlůšek, Nasco, Nášel, Harásek
HC RT TORAX Poruba 2011: Drabčík – Fišara, Hlaváč, Černý, Kelnar, Ševčuk, Řepa – Falhar, Elze, Halata, Chovanec, Gnap, Koudelný, Moravec, Stasiuk, Hradil, Prokeš, Skřipčák, Konečný