Jednou nahoře, jednou dole! Hra o postupovou příčku pokračuje

03.03.2018, Gabriela Juříková

Mohli si pojistit postupové místo. Po dvou třetinách byla bitva s Warriorem na jeho ledě nerozhodná a v konečném výsledku i střelecky vyrovnaná. Porubští dělali pro výhru vše. Dvakrát stav srovnali. Ve dvojnásobné přesilovce Martinem Kubíkem a v závěru druhé třetiny odčinil své vyloučení Michal Rambousek. Jenže ve třetím dějství po třetí vedoucí brance Warrioru přišlo využití pětiminutové vyloučení porubského obránce. Ve zbývajících šesti minutách HC RT TORAX nenašel cestu, jak snížit nebo i vyrovnat dvoubrankové manko. A to i přesto, že soupeře ve třetí třetině přestřílel. Na pozici posledního se tak tyto týmy prohodily. Tři souboje, tři bitvy, dělí porubský tým od bytí či nebytí v extralize i příští sezónu. Ve čtvrtek 8. března vyzve na svém ledě Šumperk.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 35.kolo so 3.3.17:00
HCM Warriors Brno
4:2(1:0, 1:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 13. Mrkvica (Snášel), 37. Snášel (Marčík, Hykl), 47. Schweitzer (Snášel), 54. Snášel (Schweitzer, Marčík) – 22. Kubík (Machů, Havlík), 39. Rambousek (Hlaváč). Rozhodčí: Pokorný – Rampír, Kotrba. Vyloučení: 6:6, navíc Macurák (POR) 5+OK. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 73. Střely na branku: 41:38. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2.
HCM Warriors Brno: Atanasiadis (Šebo) – Fojt, Mrkvica, Pavič, Hykl, Ludvík, Lambert – Kubíček, Zelinka, Hrstka, Schweitzer, Marčík, Snášel, Novotný, Heinrich
HC RT TORAX Poruba: Slíž (Hurčík) – Machů, Gelnar, Hlaváč, Macurák, Havlík, Bechný O., Puchala – Foldyna, Halata, Kubík – Rambousek, Chovanec, Krčmarský K. – Pavlík, Spurný, Barčák