Dorost přípravu vítězně nezačal, s Šumperkem padl 4:5 po nájezdech

09.08.2022, Patrik Rošič

Porubští dorostenci odstartovali přípravné zápasy doma proti šumperským Drakům. Hosté sice dvakrát vedli o tři branky, Poruba však neztrácela síly a dokázala vyrovnat a dostat tak utkání do prodloužení. V tom se také nerozhodlo, a tak přišly na řadu nájezdy. V nich od první až do poslední série Porubané dlouho vedli, nakonec ale dvakrát v řadě uspěl Šumperk a utkání i vyhrál. Dorostenci Poruby tak po nájezdové loterii zapsali výsledek 4:5.

Přípravné zápasy dorostu - přát. út 9.8.10:30
HC RT TORAX Poruba
HK Mladí Draci Šumperk
4:5sn(0:2, 1:1, 3:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 34. Sobol (Stasiuk), 47. Sobol (Stasiuk, Veselý F.), 56. Stasiuk (Veselý M.) 58. Foltýn (Gebauer) – 6. Burda A. (Mácha), 16. Pluskal (Burda D.), 24. Hejatko (Hroch), 45. Pluskal, rozh. náj. Pluskal. Rozhodčí: Hranoš, Urbánek. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:2. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 4:4, 4:5.
HC RT TORAX Poruba: Turoň (33. Váňa) – Veselý F., Stasiuk, Bortoli, Dragon, Gebauer, Papaj – Hlaváč, Sobol, Veselý M., Žídek, Zachariasz, Vehovský, Indrst, Korpas, Foltýn
HK Mladí Draci Šumperk: Ondráček (33. Habas) – Škrabal, Burda A., Augustin, Urban, Pispíšil, Pluskal, Hejatko, Novotný, Očkaik, Pazourek, Mácha, Záruba, Haas, Karas, Březina K., Veselý, Burda D., Hroch, Souček, Březina J., Prokop