Dobrá forma juniorů zařídila proti Vsetínu další vítězství

06.08.2024, Eva Suchánková

V úterý 6. srpna odehráli porubští mladíci druhý přípravný zápas Ligy juniorů. Utkání příliš gólů nepřineslo, přesto však Porubané navázali na vítěznou notu a VHK ROBE Vsetín porazili po samostatných nájezdech 2:1.

Přípravné zápasy juniorů - přát. út 6.8.17:00
2:1sn(1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
HC RT TORAX Poruba 2011: Mareček – Telnov, Janeček, Valouch, Bodnar, Dragon, Ševčuk, Káňa, Korbel – Koida, Vehovský, Chromišin, Šrubař, Indrst, Veselý, Václavek, Zapletal, Foltýn, Neuwirt, Dietrich, Tropotanov, Bobok
VHK ROBE Vsetín: Czeglinski – Zedek, Vaněk, Pigulevskyi, Sadílek, Kučný, Zeťak – Urge, Juráň, Bařica, Zezulka, Vaculík, Ignatěnko, Smetana, Žárský, Ročák, Paták, Elich, Drozd

Na úvodní branku se čekalo poměrně dlouho. Až dvě vteřiny před koncem první třetiny se o ní, po skvělé souhře s Dietrichem, postaral Radek Tropotanov. Valaši srovnali až po přestávce, když ve 26. minutě nachytal Marečka Miroslav Žárský. Od té doby byli však oba gólmani bezchybní. O konečném výsledku tak musely rozhodnout samostatné nájezdy. Vítězství Porubě zařídil v 9. sérii nájezdů Adam Korbel.