Až předposlední minuta rozhodla o výhře starších dorostenců v Břeclavi

29.11.2009, Adam Bagar

Pro další vítězství zajížděli tentokrát starší dorostenci na půdu Břeclavi. Dostali se postupně brankami Domince a Kysučana do dvoubrankového vedení, ale poté začal kousat i soupeř, a to především díky častému vylučování hostujících hráčů, kteří se nedokázali dostat do hry. Výsledkem tak bylo v polovině třetí části srovnání na 2:2. Posledních pět minut hráli Porubští opět v oslabení, ale dokázali se ubránit a dokonce vstřelit i vítěznou branku, o kterou se postaral necelé dvě minuty před koncem Petr Chaloupka. Břeclav tak podlehla Porubě těsně 2:3. Soubor kouče Bahníka nadále okupuje první příčku tabulky, ovšem na druhé Znojmo, které překvapivě prohrálo ve Frýdku - Místku, má již tříbodový náskok. Další mač čeká starší dorost v pátek, kdy se v Porubě představí brněnská Kometa Úvoz.

- 20.kolo ne 29.11.13:00
HC Lvi Břeclav
2:3(0:1, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 35. Bartoš O. (Bartoš C.), 52. Bartoš O. - 8. Dominec (Němec), 29. Kysučan (Svoboda), 59. Chaloupka. Rozhodčí: Netopil - Čech, Slavka. Vyloučení: 5:9, navíc Bartoš C. (BŘE) 5 + OK, Chaloupka 10 OT a Sochorek (oba POR) 5 + OK. Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 58. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.
HC Lvi Břeclav: Hübner - Bartoš C., Bartoš O., Zháňal, Papp, Konečný, Polák, Lejska, Šimeček, Směřička, Nekoranec, Pánovec, Mokráň, Farsa, Sofka, Nešpor, Vaculík, Duchoslav, Hlávka, Ondrušík.
HC RT TORAX Poruba 2011: Konvička - Svoboda, Herman, Kupčík, Jasiok, Dusík, Franek - Král, Chaloupka, Maček, Němec, Palkovič, Dominec, Kysučan, Rosypka, Sochorek, Hurník, Vícha.