Junioři otočili zápas s Technikou ve třetí třetině! Z si Brna odváží 3 body

09.12.2023, Eva Suchánková

V pátek 8. prosince vyjeli Porubané, v rámci 21. kola Ligy juniorů, na jih Moravy. V Brně sehráli dobrý zápas s kterého si taktéž odváží tři cenné body do tabulky.

Liga juniorů - 21.kolo pá 8.12.19:15
Technika Hockey Brno
2:3(1:0, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 7. Škodík (Staněk, Pigl), 26. Szemmelroth (Sladký, Langmann) – 23. Hansel, 46. Hansel, 52. Matějka (Chromišin, Graněčný). Rozhodčí Hort – Polák, Trávník. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3. Diváci: 60.
Technika Hockey Brno: Kaliničenko – Žák, Kadaňka, Svoboda, Spanel, Polame, Hrabinec, Rossokha – Straka, Langmann, Sladký, Frimmel, Červenka, Škodík, Pigl, Smrž, Staněk, Kučera, Szemmelroth
HC RT TORAX Poruba 2011: Mareček – Ševčuk, Janeček, Kalužík, Telnov, Kosina, Karal – Šrubař, Šťastný, Hansel, Skřipčák, Dobša, Koida, Martiňák, Svozil, Matějka, Sobol, Chromišin, Graněčný

Do utkání vstoupili aktivněji domácí, když v 7. minutě využil početní převahu Kamil Škodík. Na další gól se pak čekalo až do druhé třetiny, kde se nejprve ve vlastním oslabení prosadil porubský útočník Tomáš Hansel. Technika se ovšem rychlou odpovědí, kterou vsítil mezi tři tyče Gergö Szemmelroth, dostala opět do vedení. Hostující se přesto nevzdávali a rozhodli se pro vítězství bojovat. Ve třetí třetině potrestal faul domácích svým druhým gólem Tomáš Hansel. O vítěznou branku Poruby se pak postaral Vojtěch Matějka.