Junioři měli první body na dosah, nakonec gólem v poslední vteřině bere všechny Technika

12.09.2021, Patrik Rošič

Porubští junioři hráli i druhé kolo Ligy juniorů na svém ledě. Tentokrát přivítali v RT TORAX ARENĚ Techniku Brno. V poslední třetině se dlouho zdálo, že to bude první bodový zisk, nakonec ale v čase 59:59 přidělil Technice všechny body Alex Sever.

Liga juniorů - 2.kolo ne 12.9.13:30
Technika Hockey Brno
3:4(0:1, 2:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 26. Koudelný (Macias), 34. Hlaváč (Halata, Ludvík), 49. Urbančík (Koudelný, Hlaváč) – 20. Sever (Čoupek), 44. Šujan (Lajoš), 60. Sever (Čoupek, Fojt), 60. Sever (Čoupek). Rozhodčí: Cabák – Hanzlík, Zicháček. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: 36:27. Průběh utkání: 0:1,2:1, 2:2, 3:2, 3:4.
HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž – Topolanský, Kelnar, Mrozek, Černý, Macias, Hlaváč, Ludvík – Halata, Chovanec, Fornál, Barčák, Urbančík, Mikula, Koudelný, Elze, Žák, Kotrba
Technika Hockey Brno: Skoupý – Kubica, Šujan, Holcman, Svoboda, Fojt, Šupa, Blaško – Sever, Čoupek, Ošlejšek, Lajoš, Růžek, Trögner, Vrána, Líska, Vlach, Pospíšil

První část hry ovládli brněnští junioři. Jedinou branku první třetiny vstřelil Alex Sever. Druhá perioda naopak patřila hráčům HC RT TORAX. Vyrovnávací branku vsítil Jakub Koudelný. Za pár minut na něj navázal i Filip Hlaváč a domácí hokejisté tak odcházeli zpět do šaten s jednobrankovým vedením. Netrvalo však v třetí tercii dlouho a bylo opět vyrovnáno. Na 2:2 upravil Filip Šujan. Poruba ale našla za necelých pět minut odpověď. Vedení na hole vrátil domácím Jakub Urbančík. Zdálo se, že porubští junioři dokráčejí pro první body, jenže pak přišla závěrečná minuta hrůzy. Nejprve vyrovnal čtyřicet jedna vteřin před třetí sirénou Alex Sever, aby pak stejný hráč v čase 59:59 svým hattrickem přisoudil všechny body pro Techniku.