Detail zápasu

,

Přípravné zápasy dorostu - přát. pá 28.8.12:30
1:5(0:1, 0:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 46. Žák – 4. Hradil (Konečný, Kršík), 39. Hradil (Koudelný, T. Kalužík), 54. Vehovský (Kelnar), 55. Vehovský (Moravec), 56. Koudelný (Kršík). Střely na branku: 24:36. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.
HC RT TORAX Poruba: Smolka (Chylík) – Kršík, Pasek, Janeček, Kelnar, Fišara, Borkovec, Chudoba, Michalčík – Szcesniak, Hradil, Janáček – Konečný, Koudelný, Kalužík T. – Kovalčík, Moravec, Vehovský M. – Vizváry, Šrubař

Ladění herního pojetí a týmového ducha na ostrý start sezóny se díky přípravným zápasům posunuje správným směrem. Dorostenci si v zápase s Havířovem šli od prvních minut za vítězstvím. A právě týmové pojetí hry a dodržování stanovené taktiky dělalo svěřence trenéra Moravce lepším mužstvem.

Po dvou třetinách Porubané vedli 2:0 a třetí dějství si podmanili třemi góly. Dvakrát střílel Hradil s Vehovským a jeden gól vsítil kapitán porubských dorostenců Koudelný. Domácí gólman čelil celkem 36 střelám oproti 26 domácím pokusům, z kterých jen jeden skončil za brankovou čarou.