Starší dorostenci ladí formu na baráž, zvítězili také v Opavě

23.02.2013, Adam Bagar

Už jen pouhá čtyři utkání mají před sebou starší dorostenci před březnovou baráží. Na ni již svěřenci trenéra Petra Rambouska ladí formu. V Opavě sice nenastoupili v kompletní sestavě, přesto do utkání s množstvím trestů vstoupili aktivně, což se projevilo i gólově. První třetina patřila obránci Adamu Kropkovi, který hned dvakrát rozvlnil opavskou síť. V prostřední dvacetiminutovce se navíc k němu přidali Martin Csomor a Miroslav Knopp. RT TORAX si již pohodlný náskok hlídal, dvanáct minut před koncem ovšem Slezan Mačkovi překazil zálusk na páté čisté konto sezóny přesilovkovou trefou. Poruba si po vítězství 4:1 na konto připsala již sedmadvacáté vítězství v řadě.

Liga staršího dorostu - 33.kolo so 23.2.16:00
Hokejový klub Opava
1:4(0:2, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 49. Ondruch (Hlaváček, Olšr) – 7. Kropka (Gřeš), 17. Kropka (Smrčka, Gřeš), 24. Csomor z TS, 32. Knopp (Csomor). Rozhodčí: Klapetek – Novotná, Kratochvíl. Vyloučení: 6:10, navíc Rohovský (OPA) 5 min. + OK [HRUB], Hon (OPA) 10 min. OT [NESP] a Bolek (POR) 5 min. + OK [HRUB]. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:4, 1:4.
Hokejový klub Opava: Kostka – Hon, Hlaváček, Blaževič, Hlista, Ostřanský, Ondruch, Machač, Zbytek, Monczmann, Rohovský, Nardelli, Pražák, Sklenář, Dostál, Černý, Otipka, Hendrych, Olšr.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček – Demel, Kropka, Kotas, Bolek, Charvát, Síkora, Ščurek – Csomor, Smrčka, Gřeš – Bartoň, Stoklásek, Rataj – Kurnik, Knopp, Boleslavský.