Dorostenci podruhé remizovali, bod navíc tentokrát dokázali získat

16.12.2007, Vladimír Vronka

30. kolo proti sobě svedlo dva týmy, které se snaží zachránit si extraligovou příslušnost - Domácí Šumperk a hostující Sarezu Ostrava. Utkání začali lépe ostravští dorostenci, kteří se v 11. minutě ujali vedení, ale do konce první třetiny o něj přišli. Opačný scénář měla druhá třetina, do vedení se v při dvojnásobné přesilovce dostali domácí, ale v doznívající přesilovce 5 na 4 nechali domácí Sarezu vyrovnat. Po druhé třetině byl tedy stav 2:2. Domácí stejně jako hosté dokázali vstřelit branku v oslabení, ve 48. minutě se domácí ujali vedení, ale Sareza dokázala opět vyrovnat. V normální hrací době se nerozhodlo, následovalo tak prodloužení, které ovšem branku také nepřineslo. Následovaly samostatné nájezdy, ve kterých byla Sareza Ostrava úspěšnější a odváží si tak cenné dva body.

- 30.kolo so 15.12.
DRACI PARS ŠUMPERK
3:4sn(1:1, 1:1, 1:1 - 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 16. Prokopec, 38. Cink (Zacpálek, Fryč), 49. Tomiga (Tomaník) - 11. Richter (Voznica, Kameníček), 39. Kameníček (Voznica), 54. Šimkovič (Krupa), RN. Palkovič . Rozhodčí: Klapetek - Eremka, Šedina. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 50. Střely na branku: 46:22. Průběh utkání: 1:0, 2:1, 3:2, 3:4.
DRACI PARS ŠUMPERK: Misiorz - Fryč, Geweise, Hrdlička, Karas, Zacpálek, Štefan - Cink, Fořt, Prokopec, Skoumal, Stejskal, Svoboda, Tomaník, Tomiga, Trtík, Šrámek
HC Sareza Ostrava: Rudl - Čahoj, Franek, Klimíček, Kupčík, Paleček, Parma, Spusta, Večeřa - Bystroň, Chaloupka, Gonda, Kameníček, Krupa, Miczek, Palkovič, Richter, Vidlák, Šimkovič, Voznica, Řehulka.