Dorostenci prohráli i zápas v Litvínově

15.10.2007, Adam Bagar

Dorostenci Sarezy Ostrava zavítali v sobotu již ke čtvrtému venkovnímu zápasu v řadě do Litvínova. Před zápasem byla na tom lépe Sareza, která získala doposud o bod více než její soupeř. Domácí ale na svého soupeře vlétli již od začátku utkání a vstřelili v první třetině tři branky, o které se postaral Pavel Smolka, který si tak v rozmezí třetí a sedmnácté minuty připsal hattrick. I Sareza však v první části vstřelila branku po gólu Radima Blažeje, ale v dalším průběhu utkání další góly vstřelit nedokázala. Zato domácí ještě přidali v druhé třetině další dva zásahy do Kubáňovy branky. Sareza Ostrava tak podlehla Litvínovu 5:1 a navíc její soupeř ji v tabulce dokázal přeskočit.

- 14.kolo so 13.10.
HC Litvínov
5:1(3:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 3. Smolka, 12. Smolka (Heindl, Mackal), 17. Smolka (Heindl, Mackal), 26. Mackal (Heindl, Kousalík), 32. Heindl (Mackal, Smolka) - 15. Blažej (Richter, Voznica). Vyloučení: 7:7. Využití: 3:1. Diváci: 90. Střely na branku: 37:37. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1.
HC Litvínov: Neumann - Bittner, Cesal, Černý, Eminger, Fejtl, Heindl, Hora, Hotový, Jurčík, Kabeláč, Kalousek, Kousalík, Lindner, Mackal, Průcha, Račuk, Rosol, Smolík, Smolka, Zilcher
HC Sareza Ostrava: Kubáň (od 41. Hanuska) - Blažej, Bystroň, Čahoj, Gonda, Klimíček, Kofroň, Krupa, Miczek, Paleček, Parma, Richter, Večeřa, Vidlák, Vojtek, Voznica, Šimkovič, Řehulka