15. kolo: 6. třída Sareza - Karviná 16:0

TIP: kliknutím na náhled, zobrazíte fotografii ve větší velikosti.
    Tomáš Gřeš před Štukou | autor: Lukáš Bajgar
  • V bráně Dominik Sroka |  autor: Lukáš Bajgar
    V bráně Dominik Sroka | autor: Lukáš Bajgar
  • Jakub Gelnar právě zvyšuje na 3:0 ve 4. minutě utkání, v zápase přidal ještě další tři branky |  autor: Lukáš Bajgar
    Jakub Gelnar právě zvyšuje na 3:0 ve 4. minutě utkání, v zápase přidal ještě další tři branky | autor: Lukáš Bajgar
  • Jedna z mála šancí Karviné v utkání, výborně zasáhl obránce Filip Pitřík a gólman Dominik Sroka |  autor: Lukáš Bajgar
    Jedna z mála šancí Karviné v utkání, výborně zasáhl obránce Filip Pitřík a gólman Dominik Sroka | autor: Lukáš Bajgar
  • Karvinští gólmani neměli snadnou pozici v utkání, krom gólového přídělu si ani na vteřinu neoddechli |  autor: Lukáš Bajgar
    Karvinští gólmani neměli snadnou pozici v utkání, krom gólového přídělu si ani na vteřinu neoddechli | autor: Lukáš Bajgar
  • Dominik Šerák ve výpadu |  autor: Lukáš Bajgar
    Dominik Šerák ve výpadu | autor: Lukáš Bajgar
  • Martin Csomor atakující bránu soupeře, v utkání nasbíral tři asistence |  autor: Lukáš Bajgar
    Martin Csomor atakující bránu soupeře, v utkání nasbíral tři asistence | autor: Lukáš Bajgar
  • Jonáš Mládek v utkání vstřelil jednu branku, na další přihrál |  autor: Lukáš Bajgar
    Jonáš Mládek v utkání vstřelil jednu branku, na další přihrál | autor: Lukáš Bajgar
Fotografie patří k zápasu SAR-KAR 16:0 (18.11.2007).