Znojmo uvidí dorostenecký souboj prvního s druhým, v neděli se Poruba střetne s Opavou

Adam Bagar, 22.10.2009
Velmi pikantní souboj uvidí ve Znojmě hokejoví nadšenci staršího dorostu. Suverénní lídr soutěže se totiž utká s druhým týmem tabulky. Domácí Orli prozatím prochází soutěží jako nůž máslem, soupeře jasně přehrávají a z jedenácti utkání ztratili pouhý bod. Poruba má však formu, posledních pět utkání vyhrála a nastřílela v nich sedmatřicet branek. Vše nasvědčuje tomu, že v pátek 23. října bude na ledě Znojma k vidění opravdu skvělá podívaná. Začátek utkání je naplánován až na 20:15 hod. V neděli 25. října se pak Poruba představí i ve svém domácím stánku. Soupeřem jí bude opavský Slezan, kterému patří v tabulce osmá příčka. Utkání se odehraje v tradičních 13:30 hod.

Jak si vedla Poruba v posledních dvou kolech?

HC VOKD Poruba – HC Uničov 5 : 1 (2:0, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky:
10. Dominec (Němec, Orszulík) 20. Chaloupka (Maček) 36. Hurník (Maček, Chaloupka) 44. Kysučan (Jasiok, Palkovič) 56. Kysučan - 30. Halla (Řezáč).
více o zápase

HC Frýdek – Místek - HC VOKD Poruba 0 : 6 (0:2, 0:1, 0:3)
Branky a nahrávky:
6. Chaloupka, 20. Hurník (Palkovič), 25. Peslar, 47. Chaloupka (Maček), 52. Maček (Svoboda), 58. Maček.
více o zápase

Posledních pět utkání Znojma

SK Karviná – Orli Znojmo 2 : 6

Orli Znojmo – HC Slezan Opava 7 : 1

Orli Znojmo – HC Zubr Přerov 6 : 1

HC Uničov – Orli Znojmo 1 : 7

Orli Znojmo – HC Frýdek – Místek 6 : 2

Posledních pět utkání Opavy

HC Slezan Opava – HC Zubr Přerov 2 : 5

Orli Znojmo – HC Slezan Opava 7 : 1

HC Slezan Opava - HC Uničov 9 : 2

HC Frýdek – Místek – HC Slezan Opava 2 : 6

HC Slezan Opava - HC Orlová 2 : 2

Sestavy soupeřů v posledním utkání

Orli Znojmo: Kameš – Hloušek, Hobza, Dufek, Tichý, Pražák, Srketič - Telesz, Kastner, Kún - Špaček, Nováček, Mikulášek - Jankových,Pelikán, Sokol, Hodák.

HC Slezan Opava: Kober (od 38. Kirshner) - Bendík, Vaněk, Svoboda, Trčka, Tábor, Hájek, Ježek, Jelen, Březina, Gulda, Matušinský, Harazim, Chvěja, Lichý, Havlíček.

HC VOKD Poruba: Konvička - Svoboda, Herman, Peslar, Jasiok, Dusík, Srubař - Vícha, Orszulík, Chaloupka, Maček, Němec, Palkovič, Dominec, Lukašík, Kysučan, Otawa, Hurník, Sochorek.

Tabulka a statistiky po 11. kole

Tabulka ligy staršího dorostu po 11. kole