Uspěje mladší dorost s posledním celkem tabulky i na čtvrtý pokus?

Adam Bagar, 10.02.2010
Po dvoutýdenní pauze se opět roztáčí kolotoč zápasů extraligy mladšího dorostu. Ve 29. kole změří mimo jiné síly také Poruba s Hodonínem. Jihomoravanům patří poslední příčka tabulky, a tak tým kouče Rambouska bude v utkání velkým favoritem. Předešlé duely vyzněly rovněž jasně pro porubské VOKD, které soupeři nasázelo již třiadvacet branek, navíc mu hned dvakrát neumožnilo skórovat. Tyto zápasy však bývají mnohdy zrádné, obzvláště, když Hodonín v posledním kole překvapivě zdolal na svém ledě Opavu. Připíše si Poruba hladké tříbodové vítězství, nebo se snad dočkáme na Zimním stadionu Sareza překvapení? Na tuto otázku naleznete odpověď nejlépe osobní návštěvou tohoto utkání, které je na programu ve čtvrtek 11. února od 18:00 hod. Jste na něj samozřejmě srdečně zváni.

Posledních pět odehraných utkání týmu SHK Hodonín

SHK Hodonín – HC Slezan Opava 2 : 1

SHK Hodonín - HC Havířov Panthers 1 : 2

HK Mladí Draci Šumperk – SHK Hodonín 8 : 1

HC Olomouc - SHK Hodonín 6 : 1

SHK Hodonín – HC PSG Zlín 1 : 10

Poslední tři odehraná utkání týmu HC VOKD Poruba

HC PSG Zlín - HC VOKD Poruba 4 : 1 (1:0, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky:
3. Rod (Hladiš), 39. Řezáč (Hrazdíra), 48. Lašák (Dalajka), 56. Řezáč (Hrazdíra) - 26. Gola (Rataj, Kaleta).
více o zápase

HC VOKD Poruba – Valašský hokejový klub 1 : 2 (0:0, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky:
35. Baca (Pěnčík) - 26. Galia (Pokorný), 38. Pokorný (Vyoral).
více o zápase

HC Vítkovice Steel - HC VOKD Poruba 6 : 2 (1:2, 3:0, 2:0)
Branky a nahrávky:
1. Hudeček (Zdráhal, Tomi), 29. Rimmel (Černín, Klečka), 31. Hudeček, 40. Zdráhal (Hudeček), 44. Klečka (Ballner), 57. Ballner (Klečka) - 14. Rataj (Soukal, Pobuta), 18. Pěnčík (Pobuta, Gelnar).
více o zápase

Sestavy soupeřů v posledním utkání

SHK Hodonín: Šťastný - Flamík, Sobotka, Šmehlík, Juráček, Hlavačka - Růžička, Rauš, Račický, Janota, Svoboda, Výmola, Osička, Sedlák, Bureš, Kučera, Stránský, Balaštík.

HC VOKD Poruba: Oborák - Demel, Juřík, Špil, Soukal, Trefil - Wolný, Pobuta, Pelech, Gola, Zuščík, Seget, Kaleta, Kropka, Rataj, Pěnčík, Smrčka, Gelnar, Csomor.

Vzájemná utkání z letošní sezóny

SHK Hodonín - HC VOKD Poruba 0 : 6 (0:2, 0:3, 0:1)
Branky a nahrávky:
1. Pobuta (Rataj), 14. Gola (Kaleta), 29. Kaleta (Wolný), 31. Rataj (Pobuta), 33. Smrčka (Rataj, Pobuta), 53. Pěnčík (Gelnar, Demel).

HC VOKD Poruba – SHK Hodonín 10 : 0 (4:0, 2:0, 4:0)
Branky a nahrávky:
. Gelnar (Pěnčík), 2. Rataj (Smrčka, Pobuta), 5. Kaleta (Wolný), 6. Pobuta (Masarovič), 26. Rataj (Pobuta), 31. Csomor (Pěnčík, Soukal), 42. Pěnčík (Trefil), 43. Pobuta (Rataj, Kaleta), 51. Gola (Pobuta), 53. Pobuta (Smrčka).

SHK Hodonín - HC VOKD Poruba 3 : 7 (1:3, 2:2, 0:2)
Branky a nahrávky:
19. Růžička (Račický), 38. Kučera, 40. Růžička - 15. Pobuta (Rataj, Smrčka), 17. Csomor (Pěnčík, Gelnar), 18. Rataj (Vrána), 22. Gola (Demel, Kropka), 23. Gola (Gelnar), 49. Gelnar (Csomor), 53. Trefil (Rataj).

Tabulka + statistiky po 28. kole

Tabulka extraligy mladšího dorostu po 28. kole