SEZONA 2022/2023: První posila odtajněna, do brány přichází Ondřej Bláha

SEZONA 2022/2023: První posila odtajněna, do brány přichází Ondřej Bláha

Lukáš Bajgar, 04.05.2022
Brankoviště prvoligového HC RT TORAX Poruba 2011 odhaluje první jméno, přichází Ondřej Bláha.

Devětadvacetiletý rodák z Českých Budějovic, Ondřej Bláha, přichází do Poruby z Prostějova, kde strávil předešlé dva ročníky v roli neotřesitelné jedničky. Porubští si na něm často vylámali zuby, nyní se postaví za jejich záda.

Dlouhé roky se Ondřej Bláha pohyboval v okolí svého rodiště, kde střežil svatyni nejen mateřského celku, ale například i Písku. Když se v sezoně 2017/2018 přesunul do Havířova, patrně se mu na Moravě a ve Slezsku zalíbilo natolik, že v dresu AZ přidal ještě jeden ročník, následně po něm sáhl Vsetín, aby následující dva roky hájil kasu Jestřábů.

Ondřej Bláha se k Porubě připojí co nevidět, prozatím zaslal velice originální zdravici ostravským fanouškům. Tak věříme, že tento pohodář přenese dobrou náladu nejen do kabiny, ale svými výkony i na ledovou plochu.

„Jsem rád, že mohu představit jeden ze tří pilířů porubské brány pro nastávající ročník,“ upřesňuje generální manažer Pavel Hinner. „Ondřej je zkušený brankář, na kterého se lze spolehnout v jakékoliv fázi náročné sezony, což v minulosti nejednou prokázal.“

Statistiky Ondřeje Bláhy dle EliteProspects