PŘESTUPY 2021/2022: Výrazná posila do útoku, do Poruby se vrací Tomáš Gřeš

PŘESTUPY 2021/2022: Výrazná posila do útoku, do Poruby se vrací Tomáš Gřeš

Lukáš Bajgar, 10.05.2021
Jak jinak začít nový týden, než skvělou zprávou? HC RT TORAX Poruba 2011 představuje další posilu útočných řad, po Dominiku Hrníčkovi přichází v Porubě oblíbený Tomáš Gřeš.

Vytáhlý forvard (193 cm) se do kádru Jiřího Šejby vrací po jednoletém působení v extraligové Olomouci, v jejímž dresu nasbíral 4 kanadské body za 2 góly a 2 asistence.

Tomáš Gřeš odcházel do Olomouce po velice povedeném ročníku za HC RT TORAX, kdy v 51 utkáních vstřelil hned 17 branek, k nimž přidal devatenáct asistencí, v nedohraném playoff si pak ze dvou utkání připsal jednu trefu do černého.

„Do útoku se vrací porubský odchovanec Tomáš Gřeš,“ informuje generální manažer Pavel Hinner, „jsem velice rád, že jsme se dohodli s Tomášem na spolupráci. Je velice silný před brankou a těžko se jej brání. Věřím, že naváže na své poslední angažmá a bude diváky bavit svými góly.“

Jelikož není třeba Tomáše Gřeše více představovat, pojďme si připomenout jeho one-man-show, kterou předvedl ve třetím kole sezony 2019/2020, kdy Prostějovu nasázel hned 4 branky!