Hvězdná posila! Už tak silnou obranu prvně proti Vsetínu vyztuží Szathmáry

Lukáš Bajgar, 23.11.2020
HC RT TORAX Poruba 2011 hlásí pro ligový ročník 2020/2021další zvučnou posilu do obranných řad, přichází Šimon Szathmáry, bek, jehož účast na ledě přináší kanadské body!

Pětadvacetiletý zadák přichází do Poruby z Třebíče, kde začal letošní koronavirem narušenou sezónu. A i tak ve dvou zápasech nasbíral tři kanadské body! Loni v první lize nasbíral 27 bodů v základní části a stačil přidat dva v playoff, a předloni získal o čtyři body více – jedenatřicet.

„Šimon přichází do konce sezóny,“ přibližuje podmínky generální manažer Pavel Hinner, „s tím, že pro další ročník můžeme využít následné opce. Šimon je velice šikovný obránce, slibujeme si od něj nejen ofenzivní hru, pro kterou je znám, ale i zpevnění obranných řad bohatými zkušenostmi.“

Šimon Szathmáry se ke kádru svěřenců Výborného, Janečka a Pavlačky připojil během nucené pauzy a absolvoval řadu tréninků v Polsku, když to v Porubě nešlo. Ve středu se představí proti Vsetínu, kdy HC RT TORAX odstartuje svou čtyřzápasovou domácí šňůru zápasů.

Statistiky Šimona Szathmáryho dle EliteProspects.com

Dnes v 17:30 | Jun.