Další posily potvrzeny! Poruba ulovila Obdržálka s Nejezchlebem

Další posily potvrzeny! Poruba ulovila Obdržálka s Nejezchlebem

Lukáš Bajgar, 25.08.2019
Ofenzíva HC RT TORAX Poruba 2011 pro nadcházející ročník získává stále více a více jasnějších kontur. Už tak nabité útočné formace definitivně posiluje dvojice Petr Obdržálek a Richard Nejezchleb, kteří se upsali HC RT TORAX krátce po Vladimíru Svačinovi. „Petr Obdržálek je velice zkušený borec, který poslední roky řádil ve slovenské extralize, to Richard Nejezchleb přinese potřebnou dravost před soupeřovou bránou,“ představuje oba hráče Pavel Hinner.

HC RT TORAX Poruba 2011 v přípravě na ligový ročník 2019/2020 vůbec nelení, kádr týmu se téměř od základního kamene přestavěl. Fanoušky těší nejen návraty porubských odchovanců, či hráčů s Porubou úzce spjatými, ale i zajímavá jména, která tým postupně doplňují.

Petr Obdržálek sehrál za Porubu dvě přípravná utkání s bilancí 1+1, minulé sezóny však trávil ve slovenském Zvolenu, kde za pět ročníků nasbíral 161 kanadských bodů! Za měsíc třiatřicetiletý hráč hokejové mládí strávil v Hodoníně, v Kometě a také v Třebíči. A právě v dresu Komety Brno si prvně zahrál proti Porubě v mužské kategorii, před třinácti lety jednou asistencí pomohl k tehdy nervy drásající porážce 4:5 z poslední minuty z hole Davida Appla. „Petr je velmi zkušený hráč, moc nás těší, že jsme se domluvili na spolupráci,“ doplňuje generální manažer klubu a dodal, že na fanoušky stále čekají další velká jména v následujících dnech.

Druhou posilou je pětadvacetiletý Richard Nejezchleb, hokejově vyrůstal na Slavii, jeho kroky však brzy zamířily do WHL a často působil v mládežnických reprezentačních výběrech. Poslední ročníky strávil na severu Čech, v Litvínově, a loňskou sezónu v Nových Zámcích. „Od Richarda si slibujeme dravost, navíc má skvělý přehled na hřišti,“ doplňuje Pavel Hinner.

Statistiky Petra Obdržálka

Statistiky Richarda Nejezchleba

×
Dnes v 18:00 | Dor.
HC RT TORAX Poruba
HC ZUBR Přerov