DOUBLE DERBY: Oslavy 90 let porubského hokeje nabídnou zábavu a soutěže

Lukáš Bajgar, 25.01.2023
Neváhejte ani minutu, popadněte tužku a kalendář, chytrý telefon, manželčin diář a na sobotu 25. února napište velkým RODINNÁ AKCE. A proč? Protože po ročním odkladu oslavíme řádně 90 let klubu!

Sobota 25. února bude patřit především vám, fanouškům porubského hokeje. V rámci oslav DEVADESÁTI LET od založení klubu si klub připravil akci s podtitulem DOUBLE DERBY, tedy zápas porubských a vítkovických legend, na který naváže ligové kolo Chance ligy od 18:00 mezi domácím HC RT TORAX Poruba 2011 a HC Frýdek-Místek.

V 15:00 vypukne městské derby legend, a to mezi celky HK Poruba a HC VÍTKOVICE. Domácí oblečou tradiční historické modrožluté dresy, které svým zpracováním připomínají éru 70. let minulého století.

A na koho se můžete těšit? Prozatím toho mnoho neprozradíme, ale svou účast přislíbila tři nejznámější P porubských dějin: Martin Prusek, Marek Pavlačka a Roman Polák!

Martin Prusek – Mistr světa, hráč NHL, KHL, extraligový medailista.

Marek Pavlačka – Rekordman porubských statistik v moderní éře hokeje.

Roman Polák – 877 startů v NHL, medailista MS U18 a MS U20.

PROGRAM A SOUTĚŽE

Celý podvečer bude připravena fanzóna, bufet se širokou škálou občerstvení, nejen pro děti mimo jiné malování na obličej (facepainting), simulátory, laserová střelnice a mnoho jiného!

K tomu všemu proběhne spousta soutěží o hodnotné ceny:

- Škoda Enyaq na víkend,

- soutěž o iPhone 14 a o hodinky v obou utkáních,

- z prvních 1000 zakoupených vstupenek bude vylosováno 50 návštěvníku, kteří obdrží kyblík se specialitami z KFC,

- 20 dárkových karet od KFC, každá v hodnotě 500 Kč,

- 10 nabitých čipů do areálu SKALKA FAMILY PARK,

- 1 lampa na terasu s ohřevem v zimě a rozprašování mlhoviny v letních měsících a

- 20 designových dřevěných hodinek, motýlků a slunečních brýlí.

Tak si pojďme užít obě derby, to městské a i to slezské, v co nejhojnějším počtu! Můžete se těšit na další program a soutěže, sledujte proto sociální sítě HC RT TORAX Poruba 2011.

LÍSTKY A VSTUPNÉ

Základní vstupné DOUBLE DERBY (do 12. 2. 2023) 130 Kč
Základní vstupné DOUBLE DERBY (do 12. 2. 2023) (zvýhodněné*) 70 Kč
Základní vstupné DOUBLE DERBY (od 13. 2. 2023) 150 Kč
Základní vstupné DOUBLE DERBY (od 13. 2. 2023) (zvýhodněné*) 90 Kč
Majitelé permanentek, děti do 15 let, ZTP, ZTP/P a doprovod zdarma

* Zvýhodněné vstupné je určeno důchodcům (tedy lidem nad 65 let věku) a všem studentům starším 15 let (po prokázání např. ISIC, ODIS, apod.).

Lístky si můžete zakoupit na portálu enigoo >ZDE<.

Opakujeme, že z prvních 1000 zakoupených vstupenek bude vylosováno 50 návštěvníku, kteří obdrží kyblík se specialitami z KFC.

Charitativní účel akce

Tombola

Celou akci DOUBLE DERBY bude provázet také tombola o hodnotné ceny, jejíž výtěžek bude věnován na charitativní účely.

Dražba podepsaného dresu

Na konci utkání bude podepsán dres týmu Legendy HK Poruba s číslem 90 všemi účastníky utkání a dán do dražby, jejíž výtěžek půjde na charitativní účely.