RUBNI TO DO KASY, iPhone 14 Pro BER DO KAPSY

Lukáš Bajgar, 09.10.2022
V pondělí 10. října v utkání proti pardubickému B-týmu odstartuje celosezonní přestávková soutěž o hodnotné ceny!

Přestávkový program domácích utkání HC RT TORAX Poruba 2011 zpestří střelecká soutěž o hodnotné ceny. Hlavní výhrou bude iPhone 14 Pro od společnosti iStores, s.r.o.!

Zkrátka nepřijdou ani ti, jejichž muška nebude nejpřesnější, ptáte se proč? Soutěžit se také bude o hodnotné dřevěné (wood) hodinky společnosti ICE Profesional s.r.o. dle vlastního okamžitého výběru, poukazy do KFC a s prázdnou neodejde nikdo. Nebudete-li mít svůj den, obdržíte poukaz do KFC za 300 Kč.

O první přestávce chyťte míček, ve druhé pak přesně miřte a domů už brouzdejte na novém iPhone 14 Pro!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

SOUTĚŽ O iPhone 14 Pro

Účastníkem soutěže (dále „soutěžící“) může být pouze držitel vstupenky/karty platné pro vstup na dané utkání HC RT TORAX Poruba 2011, z.s.V průběhu první přestávky budu vhazovány z ledové plochy míčky do ochozů RT TORAX ARENY pro celkem 3 soutěžící, ti, kteří je chytí, se zúčastní o druhé přestávce „Soutěže o iPhone 14 Pro“ od společnosti iStores, s.r.o.

REGISTRACE A POKYNY K SOUTĚŽI

Celá soutěž je rozdělena na 2 části:

Střelba na branku u tribuny D do prázdné branky o hodinky společnosti ICE PROFESIONAL, s.r.o.

Soutěž poté pokračuje

Střelba na branku u tribuny D s brankářskou stěnou-bannerem o iPhone 14 Pro od iStores, s.r.o. a o poukazy společnosti KFC