V dorostenecké přestřelce nakonec nezískala Poruba ani bod

15.02.2009, Adam Bagar

Dorostenci VOKD Poruby zajížděli na led brněnské Komety Úvoz, kde sehráli utkání velice bohaté na góly. Již první třetina přinesla tři branky na obou stranách. Hosté šli do vedení již ve druhé minutě, ale Brněnští v krátkém sledu třemi brankami vyhnali Konvičku na střídačku. Poruba se zvedla a dokázala srovnat stav na 3:3. O její branky se postarali Sochorek, Kofroň a Blahuta. Ve druhé třetině utekla Kometa již na rozdíl tří branek, ale v úplném závěru této periody vylepšil pro Porubu skóre Dominec. Když pak ve třetí dvacetiminutovce domácí odskočili na skóre 7:4, vypadalo to, že je již rozhodnuto, ale VOKD se nevzdalo a dokázalo snížit zásluhou Lukáše Kofroně a Němce na konečných 7:6. Přestože Porubští svého soupeře výrazně přestříleli, odjíždějí z Brna s nulovým bodovým ziskem. Důvodem prohry je také velká nedisciplinovanost, kterou dokázali domácí potrestat hned šesti přesilovkovými trefami. Další utkání sehraje dorost v pátek 20.2. na ledě Karviné.

- 38.kolo ne 15.2.14:45
HCM Warriors Brno
7:6(3:3, 3:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 6. Beneš (Maršálek, Theimer), 7. Novoměstský (Vágner), 11. Křen, 29. Lainka (Vojáček), 33. Křen (Hakl, Šimeček), 36. Lainka (Křen), 46. Novoměstský - 2. Sochorek (Palkovič, Blahuta), 12. Kofroň (Král), 19. Blahuta (Palkovič), 40. Dominec (Pelech, Odsedek), 46. Kofroň (Král), 54. Němec (Pelech). Rozhodčí: Lerch - Jaška, Paulík. Vyloučení: 8:12. Využití: 6:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 24. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 6:3, 6:4, 7:4, 7:6.
HCM Warriors Brno: Čiliak - Maršálek, Vojáček, Preisach, Šimeček, Vágner, Theimer, Hakl, Lainka, Křen, Píše, Novoměstský, Beneš, Zajíc, Kohoutek, Kočko, Tomek.
HC RT TORAX Poruba 2011: Konvička (od 11. Sanitrák) - Lužný, Odsedek, Kupčík, Puškár, Lelkeš, Hawlík, Král, Maček, Kofroň, Blahuta, Palkovič, Sochorek, Němec, Chaloupka, Dominec, Pelech.