Starší dorostenci přivezli z Orlové jednoznačné vítězství

23.08.2011, Adam Bagar

Ke čtvrtému přípravnému klání zajížděli starší dorostenci na led nedaleké Orlové. Již od úvodních minut bylo jasné, kdo bude kráčet za pomyslnými dvěma body. RT TORAX soupeře přehrával, ale trápil se v koncovce. Ve druhé tercii navíc domácím vyšly dva protiútoky a po čtyřiceti minutách tedy svítilo na světelné tabuli skóre 2:3. Až v poslední třetině se svěřenci trenéra Petra Rambouska rozstříleli a po výsledku 2:8 dokráčeli k vysoké výhře. Po dvou gólech vsítili Adam Kropka, Michal Pelech a Radim Vrána. Další mač čeká starší dorostence již ve čtvrtek na půdě havířovského AZetu.

Přípravné zápasy staršího dorostu - 8.kolo út 23.8.16:00
HC Orlová
2:8(0:2, 2:1, 0:5)
Branky Poruby: Vrána 2, Pelech 2, Kropka 2, Pobuta, Holáň.
HC RT TORAX Poruba 2011: Mec - Vrána, Soukal, Baca, Bolek, Balcar, Síkora, Juřík - Pobuta, Wolný, Pelech, Kropka, Gola, Havránek, Kaifáš, Holáň, Klempár, Hradil.

Komentář k utkání není k dispozici. Stejně tak není k dispozici ani oficiální Zápis o utkání, a tak za výše uvedené informace děkujeme trenéru Petru Rambouskovi a brankáři Marku Mačkovi.